Alien Worlds Coin Nedir? TLM Canlı Fiyat !

TLM Canlı Fiyat

Alien Worlds ( TLM ) oyuncular arasında ekonomik  rekabeti ve işbirliğini simüle eden NFT coinidir. Bu oyuncuları rakip  merkezi olmayan otonom kuruluşları kontrol etmek ve ek oyuna erişim kazanmak için TLM için rekabet etmeye teşvik etmektedir. Alien Worlds  ‘ de madencilik için kullanıcılar savaşlara ve oyun içi görevlere katılarak NFT ‘ler kazanabilmektedirler. Saro Mckenna yani projenin kurucu ortağı merkezi olmayan otonom kuruluşlar üzerinde çalışan deneyimli bir isimdir. Peki tam olarak Alien Worlds Coin Nedir? TLM Canlı Fiyat ! TLM Coin Nasıl Alınır ? Alien Worlds Nasıl Alınır ?

Alien Worlds Coin Nedir?

Alien Worlds Coin Nedir?

Alien Worlds ( TLM ) oyuncular arasında ekonomik  rekabeti ve işbirliğini simüle eden NFT coinidir. Bu oyuncuları rakip  merkezi olmayan otonom kuruluşları kontrol etmek ve ek oyuna erişim kazanmak için TLM için rekabet etmeye teşvik etmektedir. Alien Worlds  ‘ de madencilik için kullanıcılar savaşlara ve oyun içi görevlere katılarak NFT ‘ler kazanabilmektedirler. Kullanıcılar stratejilere bağlı olarak NFT alabilir, bir araya getirebilmektedirler. Ayrıca oyuncular altı Gezegen DAO ‘nun meclis üyelerini seçebilir , böylece oyunun yönünü de belirleyebilmektedirler. Saro Mckenna yani projenin kurucu ortağı merkezi olmayan otonom kuruluşlar üzerinde çalışan deneyimli bir isimdir. Alien Worlds Nasıl Alınır ?

TLM Canlı Fiyat ! 1 TLM Kaç TL ?

Alien Worlds Coin Toplam Arzı : 5.189.345.239 TLM’ dir.

TLM Coin Nasıl Alınır ? – Alien Worlds Coin Nasıl alınır ?

Alien Worlds Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. TLM Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .TLM Canlı Fiyat ! TLM Coin Nasıl Alınır ?  Alien Worlds Nasıl Alınır ? [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ![/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra BİNANCE üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.