Ana SayfaCoin Yorum - AnalizAevo Coin İlk Çıktığında Kaç Dolar Olur?

Aevo Coin İlk Çıktığında Kaç Dolar Olur?

Nisan ayında dip seviyede yatay seyir sonrası toparlanma yaşayabilir. Fakat burada en önemli unsur Nisan ayında yer alan Bitcoin yarılanması.

spot_img

Binance kripto para borsası 48. Launchpool projesi olarak Aevo’yu duyurdu. Aevo temelde merkezi olmayan yani Dex olarak nitelendirdiğimiz türev borsasıdır. Binance kullanıcıları BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz Aveo Coin kazanabiliyorlar. Peki Aveo Coin ilk çıktığında kaç dolar olur? İşte en güncel Aevo fiyat tahmini / tahminleri (Mart, Nisan 2024)

Şimdi  AEVO Coin Kazanmak için Buradan Kaydolun, Binance Launchpool ile Ücretsiz Token Kazanın!

Aevo Coin İlk Çıktığında Kaç Dolar Olur?

Binance Launchpool’una katılan kullanıcılar şimdiden Aevo coin ilk listelemede yada ilk çıktığında kaç dolar olur sorusunun cevabını arıyor. Bilgi kripto olarak en güncel kripto para yorumları, analizleri ve fiyat tahminleri hakkında verileri sizlere sunuyoruz.

Binance üzerinden elde ettiğimiz verilere göre Aevo toplam arzı 1 milyar adettir. İlk listelemede projenin 110 Milyon adet tokeni dolaşımda olacak. Dolaşan arzın 45 milyonu Binance Launchpool tarafından dağıtılacak. Geriye kalan arz ise airdrop, ekosistem gibi unsurlar için dağıtılacak. Sonuç olarak ilk dolaşan arz 110 Milyon adet olacak. 

Bu kapsamda ilk tahta açılışında olumlu bir senaryoda 5 – 4.2 Dolar arasında bir mum açılışı görebiliriz. Bu mumun uzun süre buralarda kalmasını beklemiyoruz. Daha sonra Launchpool kullanıcıları ve Airdrop avcıları satış için yarışacaktır. Fiyat kademeli olarak 4 – 3.5 – 2.7 arasında yer almaya başlayabilir. Bu dalgalanma fiyatı buraya taşıyabilir. 

Olumsuz bir senaryoda ilk açılış 4 Dolar altında olacaktır. Kademeli düşüş ile proje 3 daha sonra 2.8 civarına kadar düşebilir. 2 Dolar altı sahiplenme için güzel bir fiyat olabilir. Yinede kendi riskinizi araştırmadan yatırım yapmayınız. Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Aevo Coin Fiyat Tahminleri

Aevo Coin ilk listeleme esnasında 5 Dolar ile 2.5 Dolar arasında yer alabilir. Listeleme sonrasında kademeli olarak düşüş yaşanabilir. Mart ayında 5 Dolar civarında bir açılış yaparsa 3 Dolar civarlarına kadar gerileme yaşanabilir.

Nisan ayında dip seviyede yatay seyir sonrası toparlanma yaşayabilir. Fakat burada en önemli unsur Nisan ayında yer alan Bitcoin yarılanması. Bitcoin yarılanması beklenildiği gibi fiyat yükseltmez, senaryoyu al haberi sat politikası yaşanırsa düşüş başlayabilir.

Özellikle altcoinler bu senaryoda çok kötü etkilenebilir. Kısacası Nisan ayında dalgalanma yaşayabiliriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar