Ana SayfaAltcoin HaberleriAark Token Nedir, Nasıl Alınır?

Aark Token Nedir, Nasıl Alınır?

spot_img

Aark Token sonunda yenilikçi borsada listeleniyor. Bu yazımızda Aark token nedir, nasıl alınır, Gate.io Startup detayları nelerdir sorularının cevabını paylaşacağız. 

Listelemeden Önce Vtrading Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Aark Nedir?

Aark Digital, Arbitrum’daki profesyonel yatırımcılar/LP’ler için türünün ilk örneği olan Leverage Everything Perpetual DEX’tir. Vizyonumuz DEX ve CEX’lerin en iyilerini bir araya getirecek doğru formülü bulmaktır. Sonunda Aark, benzeri görülmemiş bir kaldıraç deneyimi sağlamak için tüm zincir üstü varlıkları tek bir likidite havuzunda toplayacak.

Temel Yapı

Aark ekosisteminde LP’ler, yatırımcıların ücret kazanırken etkileşimde bulunabileceği bir havuz oluşturmak için sermaye yatırır. Yatırımcılar bir pozisyon açtığında, likidite havuzu istisnasız olarak otomatik olarak ters pozisyon alır ve böylece yatırımcılar likidite havuzuna karşı işlem gerçekleştirir. MM (Piyasa Yapıcılar), arbitraj fırsatlarından yararlanarak LP’lerin riskini ortadan kaldırır.

Her Şey Ölçeklenebilirlikten Başlar: Aark Volanı

Açık Pozisyonlarını TVL’ye (Kilitli Toplam Değer) oranını 1:1’in altında sınırlayan diğer platformların aksine, Aark, TVL’ye göre OI’nin on katının üzerinde ölçeklendirme yapabilir. Bu avantaj, LP’ler için önemli ölçüde daha yüksek getiri sağlar ve daha fazla LP’yi ve yatırımcıyı çeken olumlu bir geri bildirim döngüsünü besler.

Aark Token

AARK, Aark’ın yönetim ve hizmet tokenıdır. $AARK’ın toplam arzı 1.000.000.000’dur. $AARK sahipleri Aark ekosistemindeki avantajlardan yararlanma hakkına sahiptir.

  • Sembol: AARK
  • Ağ: Arbitrum
  • Standart: ERC-20
  • Toplam Arz: 1.000.000.000
  • TGE’de İlk Likit Arzı: %4,4
  • Toplam başlangıç ​​arzı %2,5 tahsisli CEX/DEX Likidite dahil %6,9’dur.
  • Bu yazımızı okudunuz mu: İonet (IO) Nedir, Nasıl Alınır?

Aark Token Nasıl Alınır?

Aark Token listelenmeden önce Gateio Startup alanına katıalrak ücretsiz airdrop kazanabilirsiniz.

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. AARK/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma hazırsınız.

Vizyonu

FTX’in 2022’deki düşüşü, gözetimsiz kripto para birimi borsalarının doğasında var olan riskleri ortaya çıkardı ve daha dayanıklı, şeffaf ve merkezi olmayan bir ticaret altyapısına duyulan ihtiyacı vurguladı. Kripto para topluluğu tarafından savunulan ademi merkeziyetçilik ahlakı ile çeşitli merkezi finansal sistemlerin uygulamaları arasındaki tutarsızlıklar açıkça ortaya çıktı.

Merkezi olmayan borsalar, kullanıcı özerkliğini, güvenliğini ve şeffaflığını ön planda tutarak bir çözüm sunar. CEX’in (merkezi borsalar) aksine, DEX’ler aracılar olmaksızın çalışarak kullanıcıların varlıklarının tam denetimini elinde tutmasını sağlar. Bu, üçüncü bir tarafa duyulan güven ihtiyacını ortadan kaldırır ve blockchain teknolojisinin şeffaf ve değişmez doğasıyla kusursuz entegrasyon sağlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar