Ana SayfaKripto Para Haberleri536 Milyar Shiba Inu (SHIB) Transfer Edildi

536 Milyar Shiba Inu (SHIB) Transfer Edildi

12 Kasım 2023 verilerine göre genel Shib fiyat tahmini yaklaşımı nötr. 20 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 9 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.

spot_img

Blockchain takip raporuna göre, kripto para borsası Binance tarafından milyarlarca Shiba Coin ard arda çekildi. Bu kadar büyük transferlerin  neden olduğu spekülasyonlar ise yatırımcıların kafasını karıştırmaya yetiyor. 

Shiba Inu Transferine Dair Teoriler

Binance borsası, çeşitli güvenlik nedenleriyle himayesinde bulunan varlıkları likiditeyi yönetmek, fonların güvenliğini sağlamak veya gelecek özellik veya hizmetlere hazırlanmak için transfer etmiş olabilir.

Diğer bir olasılık da Binance’in bu fonları büyük bir müşteri veya kurumsal bir yatırımla veya büyük ölçekli tezgah üstü (OTC) ticaretle uğraşan bir müşteri grubu adına transfer ediyor olabilmesidir. Bu piyasa fiyatını ciddi oranda engellememek için yapılır. Shiba son 24 saat içerisinde %10 oranında artış yaşadı. 

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman?

Shiba Günlük Analiz

Mevcut Shiba Inu fiyat tahminimize göre Shiba Inu fiyatının 17 Kasım 2023 tarihine kadar %-6,28 düşerek 0,0₅8436 $’ a ulaşacağı öngörülüyor . Teknik göstergelerimize göre mevcut duyarlılık Nötr , Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 73 (Açgözlülük) gösteriyor . Shiba Inu, son 30 günde %7,58 fiyat dalgalanmasıyla 19/30 (%63) yeşil gün kaydetti. 

12 Kasım 2023 verilerine göre genel Shib fiyat tahmini yaklaşımı nötr. 20 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 9 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.

Teknik göstergelerimize göre, Shib’in 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay düşecek ve 12 Aralık 2023’e kadar 0,0₅8704 $’ a ulaşacak. Shib’in kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 12 Aralık’a kadar 0,0₅8589 $’ a ulaşacağı tahmin ediliyor. 2023.

Celestia (TİA) 4 Doları Aştı: Türk Kripto Fenomenleri Destekliyor

Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı satın alındığını (70’in üzerinde) işaret eden popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 74,85 seviyesinde bulunuyor ve bu da SHIB piyasasının aşırı alım pozisyonunda olduğunu gösteriyor. RSI göstergesi SHIB fiyatının artacağını gösteriyor.

OKX, Layerzero Olduğu İddia Edilen Paylaşımı Kaldırdı

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar