Ana SayfaKripto Para HaberleriCelestia (TİA) 4 Doları Aştı: Türk Kripto Fenomenleri Destekliyor

Celestia (TİA) 4 Doları Aştı: Türk Kripto Fenomenleri Destekliyor

Twitter'da binlerce takipçisi olan bazı kripto fenomenleri Celestia'nın boğada çok ciddi ataklar yapacağını ve boğanın parlayan yıldızı olacağını iddia ediyor. 

spot_img

Celestia (TİA) coin son 24 saat içerisinde %68 oranında artış yakaladı. Altcoin anlık olarak 4 Dolar seviyesini aşarken, Binance borsasında en çok kazandıran kripto varlıklar arasında ilk sırada yer alıyor. Celestia yükselirken Türk kripto fenomenlerinin de TİA coinden övgüyle bahsetmeleri gözden kaçmıyor. 

Celestia (TİA) 4 Doları Aştı

Binance borsasında listelenen, Tia coin 4 dolar seviyesini aştı. İlk listelemede taban fiyat 1.9 dolar kaydedilmişti. Altcoin çok kısa bir sürede fiyatını ikiye katlamayı başardı. Üstelik proje daha önce testnet aşamasında destek olan kullanıcılara milyonlarca dolar değerinde airdrop dağıtmıştı.

Son 24 saat içerisinde $752.86M hacme sahip olan varlık hacim konusunda 14. sırada yer alırken, piyasa değeriyle ilk 100’ün içerisine girmeyi başardı. Tia anlık olarak 82. sırada yer alıyor. Tia’nın ilerleyen günlerde çok ciddi fiyat performansları göstermesi mümkün gibi gözüküyor.

Celestia (TIA) Coin Nedir? Yorum ve Geleceği

Türk Kripto Fenomenleri Celestia (TİA) Coini Destekliyor

Twitter’da binlerce takipçisi olan bazı kripto fenomenleri Celestia’nın boğada çok ciddi ataklar yapacağını ve boğanın parlayan yıldızı olacağını iddia ediyor.

paradotor celestia tia

Twitter’da 840 bin takipçisi olan Paradotor adlı kripto fenomeni, daha önce Celestia için Yeni Matic tanımlaması yapmıştı. Celestia’nın yükselişi Türk kripto topluluğunu daha fazla heyecanlandıracak gibi.

Celestia (TİA) Fiyat Teknik Analizi

  • Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 70 (Açgözlülük) gösteriyorCelestia , son 30 gün içinde fiyat dalgalanmalarının olduğu 6/11 (%55) yeşil gün kaydetti.
  • 11 Kasım 2023 verilerine göre genel Celestia fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde. 11 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 0 gösterge düşüş sinyallerini işaret ediyor.
  • Çoklu teknik niceliksel göstergelere dayanarak Celestia’nın 2023 yılı için mevcut tahmini yükseliş yönünde . Bu, Celestia’nın 2023’te iyi bir satın alma olduğunun bir göstergesi olabilir. Ancak karar vermeden önce hem teknik faktörleri (fiyat geçmişi) hem de temel faktörleri (zincir içi aktivite ve gelişim) dikkate almak önemlidir
  • Nals Coin Nedir, Nasıl Alınır? Yorum ve Geleceği

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar