Ana SayfaEkonomi HaberleriTureks Halka Arz Tüm Detayları

Tureks Halka Arz Tüm Detayları

Tureks Turunç Madencilik halka arz ne zaman? Tureks Halka Arz Tüm Detayları! Tureks Madencilik Halka Arz Ne Zaman, Tureks Halka Arz Talep Toplama!

spot_img

Halka arzların popülerliği artarken, son halka arz haberi de Tureks Turunç Madencilik tarafından geldi. Bütün detaylar bu yazımızda hazırsanız başlayalım.

Tureks Turunç Madencilik Nedir?

Tureks Turunç Madencilik, doğanın sunduğu en değerli hazine olan doğal taş ve mermeri sevgi ve özenle işleyerek dünyanın her köşesine ulaştırmaktadır.

Afyon’da 1982 yılında başlayan yolculuk, yıllar içinde Marble Systems markasıyla büyüyüp gelişerek beş kıtada 50’den fazla ülkeye özel tasarım doğal taş ve mermer ürünlerin sunulmasını sağladı. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaklaşık 1.000 bayi, 7 depo ve 12 showroom mevcuttur.

Tureks Turunç misyonu, doğal taşın eşsiz güzelliğini ve dayanıklılığını en üst düzeyde sergilemek ve bu değerli kaynakları sürdürülebilir bir şekilde kullanırken dünya çapında inşaat projeleri, tasarım çalışmaları ve kişisel yaşam alanları için olağanüstü çözümler sunmaktır.

Tureks Turunç Madencilik 41 yıldır sektördeki lider konumlarını korumak ve güçlendirmek için yenilikçiliğe ve yaratıcılığa odaklanmaktadır. Doğal taşı farklı yüzey işlemleriyle zenginleştirerek iç mekanlardan dış mekanlara kadar kullanım alanlarını genişletiyor, projelerde sürekli olarak özgün ve dikkat çekici tasarımlar sunmayı sağlamaktadırlar.

Tureks Halka Arz Tüm Detayları

Yakın tarihli habere göre Marble Systems Tureks Turunç Madencilik firmasının halka arz başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu’nca onaylandı.

Tureks, MARBL kodu ile 2-3 Kasım tarihlerinde Borsa’da satış yöntemiyle halka arz olacak firmanın halka arzında fiyat 10,97- TL olarak belirlenmiş olup, söz konusu fiyat ile halka arz büyüklüğü 649,9 Milyon TL olacaktır. Halka arz oranı ise %25,8 olacaktır.

Şirket hisseleri katılım endeksine uygundur. Tacirler Yatırım Menkul Değerler aracılığıyla gerçekleşecek halka arz Borsa’da satış şeklinde olacağı için tüm yatırımcılara eşit dağıtım yapılacaktır.

Bu ekonomi haberini okudunuz mu:

Tureks Halka Arz Talep Toplama Tarihi Ne Zaman?

Tureks halka arz talep toplama 2-3 Kasım günlerinde gerçekleştirilecektir.

Halka Arz Tureks Kaç lot Verir?

Tureks Halka arz toplamda 58.976.404 lot dağıtacak olup, kişi başı lot sayısı değişiklik gösterebileceğinden, bu bölüm ilerleten günlerde güncellenecektir.

Tureks Turunç Madencilik Halka Arz Hisse Fiyatı Nedir?

Tureks Tunç Madencilik toplamda 58.976.404 TL nominal değerli paylar, 10,97 TL sabit fiyattan satılması beklenmektedir.

Tureks Madencilik Halka Arz Ne Zaman?

Tureks Madencilik halka arz 2-3 Kasım tarihlerindedir.

Tureks Turunç Madencilik Kimin?

Tureks Turunç Madenciliğin, en büyük ortağı Mehmet Münir Turunç olup, ortaklık şu şekilde devam etmektedir:

  • 2,26%’sı Osman Cavit Turunç
  • 11,33%’ü Seher Aytemiz Akyatan
  • 2,71%’i İsmail Ünal Turunç
  • 4,27%’si Zühtü Akyatan

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar