Ana SayfaAltcoin HaberleriTonX (Tele) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

TonX (Tele) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

TonX protokolü, kullanıcıların işlemlerde mesaj göndermesine olanak tanıyan TON blok zincirinin doğal tasarımından yararlanarak, kullanıcıların benzersiz sloganla (buna dilediğiniz gibi yazıt veya Token diyebilirsiniz) yazıt benzeri Token'lar dağıtmalarına olanak tanır.

spot_img

TON vakfından garantili hibe olan TonX, kullanıcılara kişisel sosyal ağları aracılığıyla kazanç elde etmeleri için bir yol sunan, sosyal protokol olarak karşımıza çıkıyor. Peki tam olarak, TonX (Tele) Coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır?

TOX (TELE) Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

TonX (Tele) Coin Nedir?

TonX, TON platformunda öncü, merkezi olmayan bir sosyal protokol olarak duruyor ve kullanıcılara kişisel sosyal ağları aracılığıyla kazançların kilidini açmaları için bir yol sunuyor.

TonX protokolü, kullanıcıların işlemlerde mesaj göndermesine olanak tanıyan TON blok zincirinin doğal tasarımından yararlanarak, kullanıcıların benzersiz sloganla (buna dilediğiniz gibi yazıt veya Token diyebilirsiniz) yazıt benzeri Token’lar dağıtmalarına olanak tanır.

Köklerini Telegram ekosisteminden alan vizyonumuz, milyarlarca kullanıcıyı sorunsuz bir şekilde bir araya getirirken hem Web2 hem de Web3 kullanıcılarını kişisel sosyal grafik etkileyicileri olarak yükselmeye teşvik ederek sayısız merkezi olmayan topluluğun büyümesini teşvik etmektir.

Tonx Coin Nasıl Alınır?

Tonx Coin satın almaya karar verdiğiniz zaman en güvenilir platform Gate.io borsasıdır. Satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Kaydolun.
  2. TELE/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma hazırsınız. 

Neden TonX?

  • Kullanıcı dostu Telegram MiniApp ve Bot’umuz aracılığıyla Web2 ve Web3 kullanıcılarının katılımı kolaylaştırıldı.
  • Gerçek kullanıcılardan oluşan geniş bir ağ aracılığıyla hızlandırılmış sosyal katılım.
  • Optimum ödül etkinliği için hesap değerine dayalı bir ödül mekanizması.
  • Kişiselleştirmeyi ve ayrıcalığı geliştirmek için topluluğa özgü token geçitleme.
  • Heyecan verici bir atmosferi korurken botları caydırmak için dinamik ve eşitlikçi bir mekanizma.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar