Ana SayfaAltcoin HaberleriTonUP (UP) Coin Nedir, Nasıl Alınır? (Ön Satış - Launchpad)

TonUP (UP) Coin Nedir, Nasıl Alınır? (Ön Satış – Launchpad)

TonUP, Açık Ağ (TON) üzerinde yüksek potansiyele sahip kripto para birimlerini tanımlayan ve büyümeleri için destek sağlayan bir platformdur. UP ilk kez ön satışa sunulacak.

spot_img

Kripto boğası yaklaşırken, launchpadler ciddi kazanç bırakmaya devam ediyor. Bu noktada Bitget borsası son dakika olarak TonUP (UP) projeisi launchpad alanında ön satışa sunacağını duyurdu. Peki tam olarak, TonUP (UP) coin token nedir, nasıl alınır, Bitget Launchpad detayları, ön satış fiyatı gibi soruların cevabı bu yazımızda. 

Şimdi, TonUP (UP) Coin Ön Satışına Katılın! (İlk TON Blockchain Projesi)

TonUP (UP) Coin Nedir?

TonUP, Ton’un büyümesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir platformdur. Tokenların piyasaya sürülmesi için bir yer sunarak Ton’u daha da iyi hale getiriyor. TonUP’ı, basit bir ağdan varlıkların büyüyebileceği bir yere taşıyan Ton’a bir yükseltme olarak düşünün.

TonUP, lansmanından bu yana TON Vakfı, TONcoin.Fund ve ForesightX’ten destek aldı. TonUP’ın misyonu, TON blok zincirinde büyük potansiyele sahip varlıkları desteklemek ve TON ekosisteminin gelişimine katkıda bulunmaktır.

TonUP (UP) Coin Nasıl Alınır?

  • TonUp Satın Almak için Tıklayınız.
  • Açılan sayfada E-Posta ve Parola alanını doldurduktan sonra Kullanıcı Sözleşmesini kabul edin ve Hesap Oluştur yazısına tıklayın.
  • Ön satışa katılmadan önce KYC doğrulamasını tamamlamanız gerekiyor. 
  • Tüm doğrulamaları tamamladıktan sonra Minimum 50 Adet BGB Coin tutmanız gerekiyor. 
  • Buradaki sayfadan Taahhüt miktarını ve detayları görüntüleyebilirsiniz.

TonUP (UP) Token Nedir?

Bugün sizi ekosistemşn omurgasını oluşturacak yardımcı token olan UP ile tanıştırmaktan büyük heyecan duyuyorum. UP’ı tutmak size TON ve TonUP’taki çekirdek topluluğumuza özel erişim sağlayacaktır. 

TonUP DAO, TonUP’un gelirinin bir kısmı ona aktarılacak şekilde DAO hazinesini denetleyecek. DAO hazinesinin TON’daki startup’ları destekleyerek ekosistemi daha da genişleteceğini öngörüyoruz.

tonup up bitget launchpad ön satış startup bgb nereden alınır nasıl alınır bilet yorum geleceği

İzinsiz versiyonumuz olan TonUPx, TonUP DAO’nun hazinesi tarafından elde edilen gelirle herhangi bir projenin tokenını başlatmasına olanak tanıyacak. Önemli bir hamleyle, $UP tokeninin %30’u TonUP DAO tarafından dağıtılacak ve TonUP DAO daha sonra $UP tokeninin likidite yöneticisi olacak.

TonUP (UP) Bitget Launchpad Detayları

  • Coin adı: UP
  • Toplam Arz: 100.000.000 UP
  • Toplam Launchpad hacmi: 1.500.000 UP
  • Değişim oranı: 1 UP = 0,1$ (BGB swap fiyatı, tutulan varlık hesaplaması bittikten sonra açıklanacaktır)
  • Bireysel sınır: 7.500 UP

TonUP Amacı, Projesi ve Nasıl Çalışır?

TonUP, Açık Ağ (TON) üzerinde yüksek potansiyele sahip kripto para birimlerini tanımlayan ve büyümeleri için destek sağlayan bir platformdur. Dikkatlice seçilmiş projeler ve güvenli bir geri ödeme politikasıyla TonUP, topluluğuna değer verir ve korur; büyümeyi, katılımı ve güvenliği teşvik eder.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar