Tari Airdrop Game

Tari Blockchain Airdrop Görevleri Onaylandı.

spot_img

Tari, Pantera Capital’in yatırımlarıyla 7 yılı aşkın süredir geliştirilmekte olan ve A-tier airdrop projeleri listemde yer alan 1. katman bir blockchaindir.

Adımlar:
1. Bağlantıyı açın.
2. Twitter hesabını bağlayın.
3. Sosyal görevleri tamamlayın.

Bu, airdrop’larının birinci bölümü ve çoğunlukla Telegram ve Twitter ile ilgili basit sosyal görevlerden oluşuyor.

  1. Tari airdrop sayfasını ziyaret edin .
  2. “X ile giriş yap”a tıklayın ve Twitter hesabınızı bağlayın.
  3. Şimdi “Gems” şeklinde puan kazanmak için görevleri tamamlayın.
  4. Airdrop’a hak kazanmak için ilk iki görevi tamamlamanız gerekir.
  5. Ayrıca kaydolan ve “X’te Takip Et” görevini tamamlayan her yönlendirmeden 1.000 mücevher kazanın.
  6. Ayrıca nadir Gen 0 veya Gen 1 Yat’lara sahip olarak “Kaplumbağa Kabukları” ve “Gök Çekiçleri” kazanabileceksiniz . Bunlara sahip olmak aynı zamanda mücevherlerinizi ve airdrop’larınızı da artıracaktır.
  7. Airdrop kampanyasına katılan ve değerli taş toplayan kullanıcılara XTM tokenlerini airdrop yapacaklarını doğruladılar.

Tari nedir?

Tari, Rust’ta yerleşik çok yönlü bir blockchain protokolüdür. Ultra yüksek performanslıdır, sonsuz ölçeklenebilirdir, açık kaynaktır ve kullanıcıları güvende tutan ve çok sayıda yeni kullanım senaryosuna olanak tanıyan benzersiz gizlilik özelliklerine sahiptir.

Pantera Capital ve Multicoin Capital tarafından desteklenen Tari, Airdrop Oyununu başlattı. Kullanıcılar, token yayına girdiğinde XTM airdrop’una hak kazanabilmek için “mücevherler” toplayabilir. Airdrop’a kaydolun ve değerli taşlar kazanmak için basit görevleri tamamlayın. Ayrıca her tavsiye başına 1.000 mücevher kazanın. Hak talebi yayınlandıktan sonra mücevherlerin XTM tokenlerine dönüştürüleceğini doğruladılar.

Henüz herhangi bir tokenı olmayan ve gelecekte ilk kullanıcılara bir yönetişim tokeni dağıtma potansiyeli olan daha fazla projeyle ilgileniyor musunuz? O halde bir sonraki DeFi airdropunu kaçırmamak için potansiyel geriye dönük airdrop listemize göz atın! Bizi Twitter, Telegram ve Facebook’ta takip etmeyi ve yeni airdrop’lardan haberdar olmak için bültenimize abone olmayı unutmayın!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar