Ana SayfaSponsorlu MakalelerTahminler, Bu Kripto Para Biriminin Shiba Inu'dan (SHİBA) Daha Erken 1 Cent'e...

Tahminler, Bu Kripto Para Biriminin Shiba Inu’dan (SHİBA) Daha Erken 1 Cent’e Ulaşabileceğini Gösteriyor

Shiba Inu'nun (SHIB) değerindeki son düşüşle birlikte uzmanlar artık VC Spectra'nın (SPCT) muadilinden 1 centlik dönüm noktasına ulaşabileceğini öne sürüyor. Proje, halka açık ön satışına geçmeden önce 2,4 milyon doları aşan başarılı özel tohum satışı da dahil olmak üzere halihazırda önemli kilometre taşlarına ulaştı.

spot_img

Son gelişmelerde tahminler, VC Spectra’nın (SPCT) Shiba Inu’dan (SHIB) önce bir cent kilometre taşına ulaşabileceğini gösteriyor. Shiba Inu, token yakımının ardından düşüşle karşı karşıya kalırken, VC Spectra etkileyici büyüme potansiyeli ve kullanıcılar için kapsamlı bir ekosistem sağlamaya olan bağlılığıyla dikkat çekti ve uzmanların bunun bir Cent daha erken ulaşabileceğine inanmalarına yol açtı. Uzmanlar neden SPCT’yi 2024 için satın alınabilecek en iyi kripto para olarak destekliyor? Ayrıntıları keşfedelim!

>>SPCT TOKENLARINI ŞİMDİ SATIN ALIN<<

SHIB Fiyat Tahmini: Shiba Inu’nun Token Yakımı İvmeyi Sürdüremedi

9 Aralık’ta Shiba Inu’nun (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Inu (SHIB) ve Bone ShibaSwap’in (BONE) Shibarium destekli tokenlarının yakıldığını doğrulayarak spekülasyonlara yanıt verdi. Topluluktaki endişeleri ele alan Shiba Inu (SHIB) ekibi, yakma işleminin zaten gerçekleştiğine dair güvence vererek 75.000 dolar değerindeki tokenleri etkili bir şekilde dolaşımdan kaldırdı.

Başlangıçta piyasa Shiba Inu haberine olumlu tepki verdi ve bu da SHIB’in iyimser fiyat tahminiyle sonuçlandı. 24 saat içinde Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı %2,15 artışla 0,00001021 dolardan 0,00001043 dolara yükseldi.

Ancak Shiba Inu’nun (SHIB) olumlu ivmesi, piyasadaki dalgalanmalar nedeniyle kısa sürdü. O zamandan bu yana Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı kademeli olarak %4,69 düşüşle 15 Aralık’ta 0,00000994 $’a ulaştı.

Ayrıca uzmanlar, genel piyasa koşullarının olumsuz olmaya devam etmesi halinde Shiba Inu’nun değerinin daha da düşeceğini öngörüyor. SHIB fiyat tahminlerine göre Shiba Inu fiyatının Aralık ayı sonundan önce 0,00000895 dolara düşmesi bekleniyor.

VC Spectra (SPCT): Uzun Vadeli Kâr Potansiyelinin Kilidini Açın

Shiba Inu’nun (SHIB) değerindeki son düşüşle birlikte uzmanlar artık VC Spectra’nın (SPCT) muadilinden 1 centlik dönüm noktasına ulaşabileceğini öne sürüyor. Proje, halka açık ön satışına geçmeden önce 2,4 milyon doları aşan başarılı özel tohum satışı da dahil olmak üzere halihazırda önemli kilometre taşlarına ulaştı.

Şu anda, halka açık ön satışının 5. Aşamasında, VC Spectra (SPCT) tokenleri 0,077 $ altcoin fiyatıyla sunuyor. Bu, 0,008 dolarlık başlangıç ​​fiyatından %862,5 oranında kayda değer bir artışı temsil ediyor. Etkileyici büyüme potansiyeli, SPCT’nin ön satışın sonunda öngörülen 0,080 $ hedefini aşma potansiyeline sahip olduğuna inanan uzmanların dikkatini çekti.

Ön satış sona erdiğinde, bir sonraki adım SPCT tokenlarını büyük borsalarda listelemek olacak. Bu listeleme, önemli kazanç potansiyelini ortaya çıkarıyor ve analistler 100 kat getiri olasılığını öngörüyor. Bu tür beklentiler VC Spectra’yı (SPCT) çevreleyen heyecanı daha da artırdı ve blockchain meraklılarının, traderların ve yatırımcıların dikkatini çekti.

Dahası, VC Spectra’nın (SPCT) popülaritesine katkıda bulunan temel faktörlerden biri, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı bir ekosistem sağlamaya olan bağlılığıdır. Platform, bir dizi yenilikçi ürün aracılığıyla genel kullanıcı deneyimini geliştirerek onu mevcut en iyi altcoinlerden biri haline getiriyor.

VC Spectra (SPCT) ve ön satışı hakkında daha fazla bilgi edinin:

Bu makale sponsorlu içerik olup yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak tasarlanmamıştır. İçerik, herhangi bir menkul kıymet veya finansal araç almak, satmak veya elde tutmak için bir tavsiye teşkil etmez. Okuyucular yatırım kararları vermeden önce kendi araştırmalarını yapmalı ve mali danışmanlarına danışmalıdır. Sunulan bilgiler güncel olmayabilir ve güncelliğini yitirebilir. 

Bu makaleye erişerek ve okuyarak, yukarıdaki açıklamayı ve feragatnameyi onaylamış ve kabul etmiş olursunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar