Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSaga Coin Fiyat Tahminleri

Saga Coin Fiyat Tahminleri

Saga token ilk listelemesinde 90 Milyon adet token piyasada yer alacak. Daha önceki Launchpool projelerini incelediğimizde fiyatın ilk listeleme sonrasında...

spot_img

Saga coin Binance launchpool listelemesiyle büyük bir başarı elde etti. Projenin ilk dolaşan arzı 90 Milyon civarında olacak. Bu kapsamda yatırımcılar Saga coin fiyat tahminlerini merak ediyor. İşte Nisan, Mayıs, Haziran 2024 Saga Coin fiyat tahminleri / tahmini.

Şimdi SAGA Coin Satın Almak için Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Saga Coin Fiyat Tahminleri

Daha önceki yazılarımızda Saga Coin açılış fiyatını sizler için analiz etmiştik. Bu yazımızda Saga coinin aylara yönelik fiyat tahmin verilerini paylaşıyoruz. Burada yer alan tahminler sadece bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.

Saga token ilk listelemesinde 90 Milyon adet token piyasada yer alacak. Daha önceki Launchpool projelerini incelediğimizde fiyatın ilk listeleme sonrasında 3-6 Dolar arasında yatay seyretmesini bekliyoruz.

Şu anki piyasada 2 Dolar altı alım için balinaların savaşacağı yer olarak nitelendirilebilir. 6 Dolar üstü fiyatlar sürekli satışları tetikleyebilir. İlk listeleme esnasında fiyatın oynaklığını tahminlere kıyaslamayın. İlk açılışta fiyat çok düşükten yada tepe noktadan açabilir.

Dalgalanmalar sona erdikten sonra fiyat 3 – 6 Dolar arasında dalgalanabilir. Daha önce projenin adından çok söz ettirmesi, Binance’in desteğinin büyük olduğunu gösteriyor. 

Binance launchpool alanında ilk dolaşan arzın yarısı olan 45 Milyon tokeni BNB ve FDUSD stake edenelere dağıtacak. Buda Binance’in projede öncü konumda yer aldığını gösteriyor.

Fiyat yüksekten açarsa kademeli düşüş beklenebilir. Örneğin 6 Dolar üstü bir açılış fiyatı kademeli düşüşe yatırımcıları sürükleyebilir. Aynı şekilde 3 Dolar altında bir açılış alımları tetikleyebilir.

Uzun vadede altcoin boğası gelmesi durumunda Saga 10 Dolar seviyesine kadar tırmanabilir. Ayıda ise bu pozisyonların hiçbir önemi yoktur. Dip noktası yalnızca piyasa belirleyecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar