Ana SayfaCoin Yorum - AnalizRenzo (REZ) Coin Fiyat Tahminleri - Listeleme (Açılış) Fiyatı

Renzo (REZ) Coin Fiyat Tahminleri – Listeleme (Açılış) Fiyatı

Renzo boğada 5 dolar seviyesine kadar ulaşabilir. Boğada hype çok fazla olduğu için günlük fiyat artışları çok normal karşılanır. 

spot_img

Renzo 30 Nisan 2024 14:00’da Binance ve diğer tüm major borsalarda listelenecek. Bir çok kullanıcı ilk açılışta listelemede Renzo (REZ) coin fiyat tahminleri hakkında yorumları merak ediyor. Bu yazımızda açılışa dair tahminleri sizlerle paylaştık. 

Şimdi Renzo Coin Ticaretine Katılmak için Buradan Kaydolun, Listelemede İlk Siz Öne Çıkın! (İlk Listeleme 30 Nisan 14:00 TSİ)

Renzo (REZ) Coin Fiyat Tahmini  / Tahminleri – Listeleme (Açılış) Fiyatı

Renzo coin listelemesine dair aşağıda iki farklı senaryoyu sizlerle paylaşıyoruz. Burada yer alan tahminler dolaşan arz ve tahmini TVL tahmin edilerek hesaplanmıştır. Fiyat tahminleri yatırım tavsiyesi oalrak algılanmamalıdır.

Olumlu Senaryo

Olumlu senaryoda ilk listelemede açılışta 0,30 – 0,50 Dolar arasında kademeli bir yükseliş bizleri bekleyebilir. Performansa göre Rez’in 1 dolara ulaşması mümkün gözüküyor. 1 Dolar’ın üstünde yer alan tüm fiyatlar düşüş yönünde olabilir. Bu nedenle giriş için düşük fiyatları baz almanız mantıklı olabilir.

Olumsuz Senaryo

Olumsuz senaryoda proje topluluğu küstürürse fiyat çok hızlı bir şekilde düşebilir. Buda fiyatın 0.15 – 0,30 arasında yada daha aşağıda kalmasına neden olabilir. Fakat işin içinde Binance olduğu için projenin çok fazla hata yapacağınızı düşünmüyoruz.

Yinede airdrop dağıtım konusunda yanlış taktikler, projenin körelmesine neden olabilir.

Renzo (REZ) Boğada Kaç Dolar Olur?

Bitcoin henüz kendi boğasını tam olarak yaşamadı. BTC kendi boğasını yaşamalı, yatay seyre geçmeli ve para altcoinlere akmalıdır. Bu noktada yeni projeler ön plana çıkacaktır. Renzo boğada 5 dolar seviyesine kadar ulaşabilir. Boğada hype çok fazla olduğu için günlük fiyat artışları çok normal karşılanır.

Renzo (REZ) Ayıda Kaç Dolar Olur – Ne Kadar Düşer?

Ayı piyasasında fiyatlar her zaman düşündüğünüzün altında yer alacaktır. Renzo için dip fiyat seviyleri 0,01 – 0,03 arasıdır. Bu seviyeler ayı piyasasında rahatlıkla görünebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar