ReadON Nedir?

ReadON, Game-Fi mekanizmaları ve sistemlerini kullanarak Web3'teki dijital okuma davranışlarını yeniden şekillendirmektir.

spot_img

ReadON Uygulaması, Web’3’ün mükemmel makalelerini toplamayı ve entegre etmeyi amaçlayan bir Web3 içerik toplayıcıdır. Bu yazımızda ReadON nedir, projenin yerel tokeni Read token nedir, nasıl kazanılır gibi soruların cevabını vereceğiz.

Şimdi ReadON’da makaleler okuyarak NFT’ler kazanın! İndirin ve kaydolmak için Buraya Tıklayın,  Ekstra puanlar almak için davet kodunu P0CI77 girin!

ReadON Nedir?

ReadON, Game-Fi mekanizmaları ve sistemlerini kullanarak Web3’teki dijital okuma davranışlarını yeniden şekillendirmektir.

Kullanıcılar kendilerini, içeriği okudukça oyun içi para birimi $READ kazanmalarına olanak tanıyacak “Catto” NFT‘lerle donatarak başlar.  İçeriğin kalitesi ve türü topluluk tarafından yönetilecek ve kullanıcılar ReadON’un “içerik belirleme” modeli aracılığıyla en sevdikleri içeriğe oy verebilecek ve sponsor olabilecek.

Bu mekanizmalar aracılığıyla ReadON, kullanıcıların derin okuma deneyimini yeniden keşfetmelerine, bir okuyucu topluluğu oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

ReadON’un Misyonu

ReadON projesini misyonu üçe ayrılabilir;

İçerik Sözleşmesi: Öncelikle ReadON, hem zincir içi hem de zincir dışı içeriğe adanmış bir kamu sözleşmesi oluşturmayı önerir; böylece tüm içerik, dahil olmak üzere mevcut halka açık Web2 içeriği indekslenebilir, sıralanabilir, oluşturulabilir ve en önemlisi gerçek sahibine atanabilir.

Read-Fi Token Ekonomisi: Sonraki, esnek teşvik ve yönetim sistemleriyle tamamlanan bir içerik ekosistemi oluşturacağız, böylece yaratıcılar, küratörler ve okuyucuların tümü merkezi olmayan bir dağıtım sürecine katılabilir.

Merkezi Olmayan Öneri Sistemi: Son olarak, ReadON kullanıcılarının verilerine gerçekten sahip olmasını ve onlardan faydalanmasını sağlayacak şekilde kullanıcı verilerinden yararlanan merkezi olmayan bir öneri paradigması oluşturacağız. Bu, ReadON’un harici para kazanma çözümünün omurgasını oluşturacak organik içerik önerilerini ve tanıtım içeriğini içerecektir.

Read Token Nedir?

Read Token, ReadON projesinin yerel kripto para birimidir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar