Ana SayfaAltcoin HaberleriOrchid Coin Hangi Ülkenin?

Orchid Coin Hangi Ülkenin?

Orchid (OXT) coin, Amerika'ya ait bir kripto para projesidir. Projenin sahipleri ve kurucuları Brian Fox, Gustav Simonsson, Jay Freeman, Stephen Bell, and Steven Waterhouse OXT Coin projesini Amerika, San Fransisco'da geliştirmiştir.

spot_img

2019 yılında kripto para piyasasında yer alan Orchid (OXT) coin, inişli çıkışlı fiyat performanslarının ardından geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşabildi. Fakat yatırımcılar Orchid (OXT) coin hangi ülkenin, en yüksek kaçı gördü, neden düşüyor, hedef fiyat gibi soruların cevabını arıyor. İşte Orchid coin ile merak edilen soruların cevabı. 

Orchid Coin Hangi Ülkenin?

Orchid (OXT) coin, Amerika’ya ait bir kripto para projesidir. Projenin sahipleri ve kurucuları Brian Fox, Gustav Simonsson, Jay Freeman, Stephen Bell, and Steven Waterhouse OXT Coin projesini Amerika, San Fransisco’da geliştirmiştir. Bu nedenle projenin Amerika’ya ait olduğunu belirtebiliriz.

Orchid (OXT) Coin En Yüksek Kaçı Gördü?

OXT Coin Nisan 2021 boğasında $1.02 seviyesine ulaşarak tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı.

Orchid Canlı Fiyat için Tıklayınız. 

Orchid (OXT) Coin En Düşük Kaçı Gördü?

OXT Coin 15 Haziran 2023’te $0.04664 seviyesine düşerek yeni bir dip ATL rekoru tazeledi. Bu dönem kripto para piyasasında ayı olarak nitelendirilmektedir.

Orchid (OXT) Coin Hedef Fiyat 2023

Hedef fiyat tahmin veri analizine göre OXT fiyatının 0,0755 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor. Yıl sonuna kadar Orchid’in 0,0612 dolara düşmesi mümkün. Ayrıca OXT fiyatı maksimum 0,15$ seviyesini alabilecek kapasitede .

Kasım 2023 için Orchid ( OXT ) fiyat tahmini ortalama 0,0680$ minimum 0,0611$ maksimum fiyat 0,15$ olabilir.

Aralık 2023 için OXT fiyat tahmini ortalama 0,0755$ minimum 0,0612$ maksimum fiyat 0,15$ olabilir.

Orchid (OXT) Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Orchid Coin Yükselir mi?

Eski bir kripto projesi olan OXT, kripto para pastasının çok fazla bölünmesiyle yatırımcılar tarafından unutuldu. Projenin tekrar yükselebilmesi için, daha fazla ortaklık, etkinlik, yarışma ve gelişme göstermesi gerekmektedir. Aksi takdirde bir sonraki boğada tekrar atağa geçmesi mümkün olmayabilir.

Orchid (OXT) Coin Neden Düşüyor?

Kripto para piyasasında bir projenin fiyat konusunda düşüş yaşamasının belirli nedenleri vardır. Bunları sıralayacak olursak; Gelişme göstermemesi, etkinlik düzenlememesi, token kullanım alanları oluşturmamak, büyük şirketlerle ortaklıklar kurmamak, ekosistemde yer almak için çaba göstermemek. Tüm bunlar Orchid coinin düşmesinde önemli rol oynamaktadır. Bunların yanı sıra 2021 yılının sonu itibariyle kripto para piyasası düşüş aşamasındadır.

Bu düşüş ayı piyasası olarak nitelendirilmektedir. Ayı piyasasında çoğu kripto varlık yeni dipler oluşturarak fiyat değeri kaybetmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar