Ana SayfaCoin Yorum - AnalizOmni Coin Yorum ve Geleceği

Omni Coin Yorum ve Geleceği

Omni toplam arzı 100 milyon adettir. İlk listeleme arzın %10'u civarında bir açılış olacak. Daha sonra kademeli açılışlar bizleri bekleyebilir.

spot_img

Binance Launchpool duyurusuyla ciddi bir popülerliğe ulaşan Omni, kripto para piyasasında en çok konuşulan varlıklar arasında yer almayı başardı. Bu başarının arkasında dağıtacağı airdrop ve Binance listelemesi yer alıyor. İşte Omni Coin yorum ve geleceği hakkında tüm incelemelerimiz. 

Şimdi Omni Coin Satın Almak için Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Omni Coin Yorum

Omni Coin projesi 100 Milyon toplam arzın %3’ünü kullanıcılara airdrop olarak dağıtacak. Bu airdrop aktivitesi projenin çıkarken topluluk oluştumasında büyük rol oynayacaktır. Daha önce eigenlayer üzerinde stake yapan ve Penguens gibi nft tutan kullanıcılar airdrop aktivitesinden ücretsiz olarak yararlanabildi. Airdroplar kemik kitle oluşturmak en önemli adımdır.

Daha sonra Binance launchpool duyurusu ve listelemesi bir projenin listelenmek için çabalayacağı ilk yerdir. Omni bunu başararak ciddi bir market piyasa değerine ulaşacaktır. Binance listelemesi yaşamayan projelerin çoğunun fiyat konusunda ne kadar yetersiz kaldığını görmüşsünüzdür.

Binance listelemesi bu nedenle çok önemlidir. Omni çok düşük bir dolaşan arz ile piyasaya çıkacaktır. İlk dolaşan arz 10.391.492 OMNI olacaktır. Buda fiyatın ilk açılışta rahatlıkla 10 doların üstünde yer alacağını bizlere belirtiyor. 

Omni Coin Geleceği

Omni toplam arzı 100 milyon adettir. İlk listeleme arzın %10’u civarında bir açılış olacak. Daha sonra kademeli açılışlar bizleri bekleyebilir. Düşüşk arzlar balinaların elinde çok hızlı yer değiştirebilir ve yüksek fiyat oynaklıklarıyla yatırımcı baş başa bırakabilir.

Örneğin fiyatın ortalama 10 – 25 Dolar arasında olması gerekirken 100 Dolar seviyesine çıkması bile bizleri şaşırmayacaktır. Bu düşük arzın ve arzın çoğunluğunun market makerlarda ve balinalarda olmasından kaynaklanır.

Binance borsasında listelenecek olan proje diğer her borsada da aynı ayna listelenecektir. Binance’in pastasını bölmek isteyen bazı borsalar açılışta fiyat farklılıkları gösterebilir. Uzun vadede proje Binance ile hak ettiği seviyelerde yer alabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar