Ana SayfaCoin Yorum - AnalizOmni Coin İlk Çıktığında (Açılışta) Kaç Dolar Olur?

Omni Coin İlk Çıktığında (Açılışta) Kaç Dolar Olur?

spot_img

Omni Coin Binance launchpool duyurusunun ardından ciddi bir hype yaşadı. Yatırımcılar tarafından takip edilen proje 17.04.2024 15:00 (TSİ) tarihinde listelenecek. Listeleme öncesinde yatırımcılar Omni Coin ilk açılışta, listelemede yada çıktığında kaçı görür, kaç dolar olur, kaç dolardan açar gibi sorular soruyor. İşte merak edilen soruların cevabı Bilgi Kripto yorum sitesinde. 

Şimdi Omni Coin Satın Almak için Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Omni Coin İlk Çıktığında (Açılışta) Kaç Dolar Olur?

Yatırımcılar Binance borsasına kaydolarak Launchpool üzerinde BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz Omni coin kazanıyorlar. Omni 17.04.2024 15:00 (TSİ) tarihinde ilk kez Binance borsasında listelenecek. Bu kapsamda yatırımcıların Omni coin kaç dolardan açar, kaç doları görür, en yüksek kaçı görür gibi solarını cevaplamaya çalışacağız.

Omni ilk açılışta Jupiter (JUP) coin market değerini yakalamayı başarırsa ortalama olarak 100 dolar üstünde bir fiyat açılış yapabilir.

Son Launchpool projesi Ethena’nın piyasa değerine ulaşırsa Omni 200 dolar seviyesini rahat bir şekilde geçebilir. Bu iyimser yaklaşımların yanı sıra çok başarılı olmayan launchpool projelerinide değerlendirmek gerekebilir.

omni market cap

Omni Cyberconnect (CYBER) coin piyasa değerine ulaşırsa görebileceği fiyat 10 – 15 Dolar arasında olacaktır. İlk açılışta market üzerinden alımlar yüzünden fiyat dalgalanması yaşanabilir. Alım yapacak kullanıcıların sakin ve dalgalanma sona erdiğinde geniş düşünceyle bakması fomoya kapılmaması avantaj sağlayabilir.

Tabi burada yer alan tahminler arasında Omni’nin nereye yerleşebileceği balinalara, market makerlara ve yatırımcılara bağlıdır. Yüksek talepler Bittensor Tao gibi diyatlara çıkmasına neden olabilecekken, düşük talepler 20 Dolar altında kalmasına neden olabilir. Bu tahminler sadece market değerine göre analiz edilip örneklendirilmiştir. Burada yer alan tahminler yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar