Ana SayfaAltcoin HaberleriNibiru (Nibi) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Nibiru (Nibi) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

2022'nin sonunda gizlilikten çıktığından beri Nibiru üzerinde RWA'lar, oyun ve DeFi gibi sektörlerde düzinelerce proje inşa edilmeye başlandı

spot_img

Binlerce kullanıcı Nibiru Airdrop etkinliğine katılarak, Nibi token airdropundan hak elde etmeyi bekliyor. Projeler topluluk oluşturmak için sürekli airdrop etkinliklikleri düzenliyor. Bu kapsamda Nibi coin ön plana çıkıyor. Peki tam olarak, Nibiru (Nibi) Coin nedir, nasıl alınır, ilk dolaşan arzı, kurucusu, ekip bilgisi?

Nibi Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Not: Nibiru 10 Mart Tarihinde listelenecektir. Airdrop kazananlar yukarıda yer alan bağlantıdan listeleme günü satabilir. 

Nibiru (Nibi) Coin Nedir?

Nibiru Chain, üstün verim ve benzersiz güvenlik sunan çığır açıcı bir L1 blockchain ve akıllı sözleşme ekosistemidir. Nibiru, en geliştirici dostu ve kullanıcı dostu akıllı sözleşme ekosistemi olmayı hedefliyor ve yığının her katmanında yenilik yaparak ana akım Web3’ün benimsenmesine öncülük ediyor: dApp geliştirme, altyapı, fikir birliği, kapsamlı bir geliştirme araç seti, değer tahakkuku.

2022’nin sonunda gizlilikten çıktığından beri Nibiru üzerinde RWA’lar, oyun ve DeFi gibi sektörlerde düzinelerce proje inşa edilmeye başlandı; bunların her biri dijital varlıklarla etkileşimi herkes için hızlı, güvenli ve kullanıcı dostu hale getirme misyonuna sahipti. .

Nibiru’nun birincil yürütme motorundaki (Wasm) akıllı sözleşmeler, yeniden giriş, aritmetik taşma/yetersizlik, ERC20 kısa adres saldırıları ve Web3 ortamını rahatsız eden diğer pek çok yaygın saldırı vektörünün büyük çoğunluğundan etkilenmez. Bu, yüksek güvenilirliğe sahip uygulamaların daha hızlı hayata geçirilebileceği ve büyüyen kripto para birimi kullanıcı tabanına hizmet edecek şekilde ölçeklenebileceği anlamına geliyor.

Nibiru (Nibi) Coin Nasıl Alınır?

Nibiru Coin Alım-Satım ve ticaretini yapmak istediğiniz zaman en güvenilir olarak Gate.io borsasını tercih edebilirsiniz. Gate.io yeni çıkan coinlerin ilk olarak listelendiği yenilikçi bir borsadır. Satın alma adımları için;

  1. Buradan Kaydolun.
  2. Nibi/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satım için hazırsınız.

Nibiru Chain Kurucusu, Ekip Bilgisi

Nibiru Chain’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Unique Divine, Sommelier Protokolü için veri bilimi çalışmalarına ve DeFi ticaret stratejisinin geliştirilmesine liderlik etti. Esas olarak uygulamalı makine öğrenimi alanında profesyonel bir geçmişe sahiptir ve hem yeni kurulan şirketlere hem de Fortune 500 şirketlerine yapay zeka mühendisi olarak danışmanlık yapmıştır.

Kurucu Ortak ve Mühendislik Direktörü Jonathan Gimeno, üç yıl boyunca Tendermint’in Mühendislik Direktörü olarak görev yaptı ve Cosmos-SDK, Gaia ve Tendermint Core’da temel geliştiricidir.

Dolaşımda kaç tane Nibiru (NIBI) tokeni var?

Lansman sırasında ilk dolaşımdaki arz yaklaşık %5,5’tir. Arzın zaman içinde nasıl geliştiği hakkında daha fazla bilgi için Nibiru Chain tokenomiklerine bakın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar