Ana SayfaCoin Yorum - AnalizNFPrompt (NFP) Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

NFPrompt (NFP) Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

NFP ilk listelendiğinde 110 milyon adet token piyasada yer alacak. Borsa büyük ihtimalle ilk açılışı tohum ön satış fiyatından açacaktır. Cent'li listeleme açılışının ardından token 1- 10 Dolar arasında bir pik ve düşüş yaşayabilir.

spot_img

Binance tarafından ilk kez listelenecek olan NFP coin projesi yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Proje borsada listelenmeden önce Launchpool sayesinde ücretsiz airdrop olarak kazanılabiliyor. Launchpool sonucunda Binance TRY, USDT, BNB, BTC ve FDUSD işlem çiftlerinde listeleme yapacak. Yatırımcılar fiyat artar mı, kaç olur, ne kadar yükselir gibi soruların cevabını arıyor. İşte NFPrompt (NFP) Coin yorum, geleceği, uzman yorumları, fiyat tahminleri sorularının cevabı.

NFPrompt (NFP) Coin Yorum

Lider kripto para borsası son dönemde Launchpool hizmetine önem vererek yeni projeleri listelemeye son hızda devam ediyor. 41. LP projesi olan NFP Coin, BNB, FDUSD ve TUSD stake edilerek ücretsiz kazanılabiliyor. Proje daha sonra TRY, USDT, BNB, BTC ve FDUSD işlem çiftlerinde listelenecek. Buda büyük bir hacmin tokene girmesine neden olacaktır. Tabi ki Binance tarafından listelenen bir proje diğer tüm borsalarda listelenecektir. 

NFP Coini, Herkesten Önce Satın Almak için Kaydolun!

Diğer borsalar Binance hacmini kendi borsalarına taşımak ve müşterileri kaçırmamak için mecburen listeleme yapmak zorundalar. Buda NFP adına listeleme günü çoklu borsa göreceğimiz anlamına geliyor.

Binance tarafından açıklanan verilere göre tokenin toplam arzı 1 milyar olarak bildirilmiştir. İlk listeleme esnasında dolaşan arzın 110 milyon olacağını bildirilmektedir. 110 Milyon bir arzla Binance listelemesi gerçekleştirecek token fiyat aralığı ilk başlangıç kısmında 1 – 10 dolar olması muhtemel gibi gözüküyor. Tabi bunlar tahminden ibarettir.

NFPrompt (NFP) Coin Geleceği

NFP Coin geleceği hakkında yorum yapmak için çok erken. Fakat projesi Binance ve diğer borsalarla giriş yaparak büyük bir ivme yakalayacaktır. Önemli olan alım-satım için destek görecek mi. Çoğu proje listelendikten sonra kademeli hacim kaybederek sessizliğe bürünüyor.

Projelerin bunu engellemesi için sürekli aktivite, sosyal etkinlik, token kullanım alanları oluşturması gerekmektedir.

NFPrompt (NFP) Coin Uzman Yorumları

NFP henüz listelenmediği için teknik analiz verileri oluşmamıştır. Uzman yorumları çeşitli indikatör ve teknik analiz araçlarıyla elde edilmektedir. Listelenme işlemi tamamlandıktan sonra uzman yorumları buraya eklenecektir.

NFPrompt (NFP) Coin Fiyat Tahminleri

NFP ilk listelendiğinde 110 milyon adet token piyasada yer alacak. Borsa büyük ihtimalle ilk açılışı tohum ön satış fiyatından açacaktır. Cent’li listeleme açılışının ardından token 1- 10 Dolar arasında bir pik ve düşüş yaşayabilir. İlk listelemede yükseliş daha sonra kademeli düşüş. Hacmin toparlanmasıyla birlikte tekrar yükseliş beklenebilir. Tabi bunlar tahminden ibarettir. Fiyat sürekli değişiklik gösterebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar