Ana SayfaCoin Yorum - AnalizJupiter (JUP) Coin Yorum ve Geleceği

Jupiter (JUP) Coin Yorum ve Geleceği

Bu noktada ilk dolaşan arz baz alındığı zaman fiyatın 0.07 ile 0.40 dolar arasında dengelenmesi beklenebilir. İlk listelemede bazı borsalarda fiyat 0.10 - 1 dolar arasında açılabilir.

spot_img

2024 yılının ilk aylarında Solana ekosistemi ciddi bir hype yaşadı. Solana ekosisteminde yer alan Jupiter (JUP) Coin Binance listeleme haberiyle beraber en çok merak edilen kripto varlıklar arasında yer alıyor. Bu yazımızda Jupiter (JUP) Coin yorum, geleceği ve analizleri hakkında teknik verileri sizlerle paylaşacağız.

Şimdi Jupiter Coin Satın Almak için Buradan Kaydolun, ilk Listelemede Yerinizi Alın.

Jupiter (JUP) Coin Yorum

Jupiter (JUP) coin projesi ciddi hype yaşayabilir. Bunun ana nedeni Binance borsası tarafından listelenmesi ve airdrop dağıtması. Projeler çeşitli airdrop dağıtarak ciddi topluluklar oluşturur. JUP bu noktada projesini önceden test eden kullanıcılara airdrop dağıtımı gerçekleştirdi. Topluluk bu dağıtıma olumlu yanıt vererek kemik kitle haline geldi.

Kripto para piyasasında en önemli nokta topluluktur. Projenizin topluluk ve destekçisi varsa büyümeye devam edersiniz. JUP’ın Solana ekosisteminde yer alması bir diğer önemli nokta. Son dönemlerde Solana ekosisteminde yer alan projeler ciddi hype yaşıyor.

Proje bu önemli kriterleri dikkatli değerlendirerek token fiyatlanmasında ciddi büyümeler yaşayabilir.

Jupiter (JUP) Coin Geleceği

Jupiter (JUP) coin geleceği hakkında genellikle olumlu düşünceler bulunuyor. Bunun nedeni projenin tüm borsalar tarafından desteklenmesi, Solana ekosisteminde yer alması ve airdrop dağıtması. Projenin toplam arzı 10 Milyar adet olarak bildirildi. İlk listeleme itibariyle dolaşan arzın  1,35 Milyar adet olması bekleniyor. Arz ilerleyen dönemlerde kademeli olarak artırılacaktır.

Bu noktada ilk dolaşan arz baz alındığı zaman fiyatın 0.07 ile 0.40 dolar arasında dengelenmesi beklenebilir. İlk listelemede bazı borsalarda fiyat 0.30 – 1 dolar arasında açılabilir. BU noktada alım için acele edilmemeli ve fiyatın dengelenmesi beklenmelidir. Çoğu zaman borsalar yatırımcıları içeriye almak için fiyat yüksek açılışı yapmaktadır.

Sonuç olarak Jupiter coin olumlu bir izlenim bırakıyor. Fakat ilk dolaşan arzın 1 milyar adeti airdrop olarak dağıtılması bir fiyat düşüşüne yol açabilir. Dikkat etmeniz gereken tüm noktalar bu şekildedir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar