Ana SayfaAirdrop & TestnetHoloworld AI Airdrop

Holoworld AI Airdrop

Bilgi Kripto olarak en güncel Airdrop etkinliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu kapsamda projeler borsalarda listelenmeden önce kazanç sağlamak ve ekosisteme fayda sağlamak için gerekli adımlar atıyoruz. 

spot_img

Binance 7. sezon MVB etkinliği kapsamında 13 projeyi değerlendirecek. Bu projelerden biride Holoworld AI. Binance 13 proje arasından seçtiği projelere yatırım yaparak projenin daha iyi yerlere gelmesine destek verecek. Airdrop kazanmak için en önemli adım erkenci olmaktır. Bu neticede Holoworld AI airdrop görevlerini rehber şeklinde sizlere anlatacağız. Peki tam olarak Holoworld AI nedir?

Holoworld AI Nedir?

Holoworld, hayal gücünün gerçeklikle buluştuğu yerdir.Yapay zekayı kullanarak en sevdiğiniz sanal karakterlerle etkileşime geçin ve oluşturun, bir sonraki popüler VTuber’ı oluşturun ve yalnızca birkaç tıklamayla herhangi bir sosyal, içerik veya oyun platformuyla web üzerinde unutulmaz anlar yaratmaya başlayın.

Bir karakteri alıp sıfırdan oluşturup dünyaya tanıtabileceğiniz ilk ve tek hepsi bir arada platform.Holoworld Masaüstü ve Mobil uyumludur.

Holoworld AI Airdrop Rehberi

  1. Buraya Tıklayın. 
  2. Açılan sayfada Metamask ile bağlantı kurun. 
  3. Şimdi görevleri tamamlamak için hazırsınız. 

  • Novice kısmında yer alan görevleri tamamladıktan sonra, ilk olarak Create Brain seçeneğiyle beyin oluşturuyorsunuz.
  • Daha sonra Bu Brain’i Body ile birleştiriyorusunuz.
  • Kıyafet giydirme diğer görevleri tammaladıktan sonra Novice alanı tamamlanacaktır.
  • Diğer bir yandan günlük, haftalık, special ve Milestone görevleri var. Bu görevleride tamamlayarak tıklayabilirsiniz.
  • Görevlerin hepsini elinizden geldiğince tamamlayamaya çalışın.
  • Ne kadar fazla görev tamamlarsanız, Airdrop kazanma şansınız o kadar fazla olur. Her tamamladığınız görev için Crystals ve XP kazanacaksınız.
  • Etkinlik sonunda Crystals ve XP’lerin airdrop olarak bizlere dönmesini bekliyoruz.

Sonuç

Bilgi Kripto olarak en güncel Airdrop etkinliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu kapsamda projeler borsalarda listelenmeden önce kazanç sağlamak ve ekosisteme fayda sağlamak için gerekli adımlar atıyoruz.

Holoworld projesi Binance tarafından yatırım alırsa, listelenme ihtimalide o denli büyük olabilir. Bu kapsamda günlük basit görevleri tamamlayarak puan toplamak fayda sağlayabilir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar