Ana SayfaCoin Yorum - AnalizCardano (ADA) 0,3 Dolara Ulaşabilecek mi?

Cardano (ADA) 0,3 Dolara Ulaşabilecek mi?

Eğer altcoin fiyatı düşüş yönlü güçlere yenik düşerse ve birkaç ay süren 0,24 dolarlık desteğin altına düşerse, 0,22 dolar seviyesine bir düşüş makul görünüyor.

spot_img

Cardano (ADA) fiyatı, genel trend çizgisi ve 0,24 dolar sağlam kalana kadar yatay bir trendi uzatabilir. Peki bu noktada ne yapmalı? İşte güncel Cardano (ADA) yorum ve teknik analizi

Cardano (ADA) 0,3 Dolara Ulaşabilecek mi?

Bitcoin, yakın zamanda kritik 25.000 dolarlık destek seviyesinden bir toparlanma yaşamaya başladı. Cardano coinin fiyatı son iki günde %5 artış gösterdi. Bu yükseliş eğilimi daha uzun süreli bir toparlanma için güven uyandıracak kadar sağlam mı?

  • ADA fiyatı, aşağı yönlü bir trend çizgisi ile 0,24 dolar arasındaki yan trend çizgisini uzatacak
  • Teknik grafik, kripto alıcılarının 0,24 dolar ve 0,2 dolar civarında güçlü desteğe tanık olabileceğini gösteriyor
  • Cardano gün içi işlem hacmi 111 Milyon Dolar olup, bu da %13’lük bir kayıp anlamına geliyor

Cardano (ADA) fiyatı, genel trend çizgisi ve 0,24 dolar sağlam kalana kadar yatay bir trendi uzatabilir. Peki bu noktada ne yapmalı? İşte güncel Cardano (ADA) yorum ve teknik analizi

Bu dinamik direnç seviyesi daha önce boğaların üç ayrı durumda daha yükseğe çıkma girişimlerini engellemişti. Bu nedenle, daha belirgin bir yükseliş eğilimi için ADA fiyatının bu genel direnci kararlı bir şekilde aşması gerekiyor.

Bu başarıya ulaşmak, direnci yeni keşfedilen bir destek olarak yeniden konumlandırabilir ve potansiyel olarak ADA fiyatını %12,3 oranında artırarak 0,28 dolar seviyesine ve ardından 0,3 dolara ulaşabilir.

Kripto pazarındaki belirsizliklerin yaygın olması nedeniyle Cardano coin yolculuğu tamamen sorunsuz ilerlemeyebilir. Piyasa hissiyatının değişmesi durumunda trader’lar genel direnç trend çizgisinde artan satış baskısıyla karşı karşıya kalabilir. Muhafazakar bir duruş sergilersek, eğer altcoin fiyatı düşüş yönlü güçlere yenik düşerse ve birkaç ay süren 0,24 dolarlık desteğin altına düşerse, 0,22 dolar seviyesine bir düşüş makul görünüyor.

Diğer haberler:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar