Ana SayfaBitcoin HaberleriBugün 1 Bitcoin (BTC) Kaç TL? 2 Kasım 2023

Bugün 1 Bitcoin (BTC) Kaç TL? 2 Kasım 2023

Bitcoin, Türk Lirası cinsinden 1.000.000 (1 Milyon) TL'yi aştı. Peki 2 Kasım 2023, Bugün 1 Bitcoin (BTC) ne kadar, kaç TL?

spot_img

Kripto para dünyasının lider varlığı Bitcoin, uzun bir akümülenin ardından kademeli yükselişlerine devam ediyor. 1 ay içerisinde 25.000 Dolar seviyesinden 35.000 Doları aşan Bitcoin, Türk Lirası cinsinden 1.000.000 (1 Milyon) TL’yi aştı. Peki 2 Kasım 2023, Bugün 1 Bitcoin (BTC) ne kadar, kaç TL?

1 ay önce 759.000 TL’den işlem gören Bitcoin bugün 1 Milyon TL’yi aşarak Türk Lirası cinsinden en yüksek rakamı gördü.

Bugün 1 Bitcoin (BTC) Kaç TL, Ne Kadar ? 2 Kasım 2023

Yazı tarihiyle 1 Bitcoin (BTC) 1.001.365 TL’den işlem görmektedir. Bugün 1 BTC 1 Milyon lirayı aşmıştır. Bu seviye Türk Lirası cinsinden rekor olarak kaydedilmiştir. Canlı fiyat aşağıda yer almaktadır.

Bitcoin Neden Yükseliyor?

Geçtiğimiz haftalarda Bitcoin ETF başvurusunun onaylandığına dair sahte bir haber paylaşıldı. Bu haber trilyonlarca dolar fon yöneten şirketlerin artık kurumsa şirketler için Bitcoin yatırım yapmasına imkan sağlandığını belirtmektedir. Durum böyle olunca bireysel ve kurumsal yatırımcılar onaylanma ihtimalini göz ardı etmeden Bitcoin yatırımlarını hızlı bir şekilde yapmaya başladı. Buda Bitcoin alanında yatırımların çoğalması ve kripto para piyasasının büyümesinde önemli bir etken oldu.

Bitcoin Artar mı?

Bitcoin, ETF başvurularının onaylanması ihtimalinde artış göstermeye devam ediyor. Sahte bir haberler 5 dakika içerisinde %11 artan BTC, gerçek bir haber karşısında daha ciddi yükselişler gösterebilir. Buda erken yatırımcıları heyecanlandırdığı için ETF sonuçları gelmediği halde BTC yatırımlarında artışa neden olmaktadır.

Ayrıca okuyun: Yıllara Göre Bitcoin Fiyatı 2009-2023

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar