Ana SayfaEkonomi HaberleriBorlease Halka Arz Detayları

Borlease Halka Arz Detayları

spot_img

Borlease Otomotiv (BORLS) , yakın tarihte Borsa İstanbul yatırımcılarının taleplerini toplamıştı. Peki Borlease Halka Arz Detayları nelerdir? BORLS Halka Arz Ne Zaman, Tarihi Nedir? BORLS Halka Arzı Kaç LOT Verir? BORLS Halka Arz Fiyatı Nedir? BORLS Halka Arz İşlem Tarihi Nedir?

Borlease Halka Arz Detayları

Operasyonel filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren Borlease Otomotiv A.Ş, Bor Holding’in ilk temel taşı olarak 2013 yılında kurulmuştur.

Borlease; Türkiye’nin yenilikçi filo kiralama şirketleri arasında yer almasının yanı sıra, müşterilerine sunduğu filo kiralama hizmetinin yanı sıra kısa dönem araç kiralama, özel araç yönetimi, FİLOM, Telematics, Implant ve Yakıt Yönetimi hizmetleri ile sektördeki konumunu güçlendirirken müşterilerinin iş akışlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir

BORLS Halka Arz Ne Zaman, Tarihi Nedir?

BORLEASE Otomotiv (BORLS) halka arz talep toplama tarihi,  11-12-13 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Bu ekonomi haberini okudunuz mu:

BORLS Halka Arz İşlem Tarihi Nedir?

BORLEASE Otomotiv (BORLS) işlem tarihi henüz belli değildir.

BORLS Halka Arz Fiyatı Nedir?

Borlease Otomotiv (BORLS) halka arz fiyatı 25,29 TL olarak belirlenmiştir.

BORLS Halka Arzı Kaç LOT Verir?

Borlease Otomotiv (BORLS) Katılımcıların yoğunluğuna göre sayı değişiklik gösterebilir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar