Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance, Terra LUNA Ana Ağ Yükseltmesine Destek Verdiğini Duyurdu, Fiyat Arttı

Binance, Terra LUNA Ana Ağ Yükseltmesine Destek Verdiğini Duyurdu, Fiyat Arttı

Lider kripto para borsası Binance, Terra Luna Phoneix güncellemesini destekleyeceğini açıkladı. Açıklama sonrasında Luna yükselişe geçti.

spot_img

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, Pazartesi günü Terra (LUNA) ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. Terra topluluğu, çoğunluk oyuyla Phoenix yazılımı v2.4 sürümü için zincir üstü öneriyi onayladı. Bu gelişme, LUNA’nın fiyatının son 24 saat içinde yaklaşık %10 artarak 0,69$ seviyesine yükselmesine yol açtı.

Binance, Terra (LUNA) Phoenix Yükseltmesini Destekleyecek

Binance, 17 Temmuz’da yaptığı resmi duyuruyla Terra (LUNA) Phoenix v2.4 yazılım yükseltmesini destekleyeceğini açıkladı. Planlanan ağ yükseltmesi, 5.994.365 blok yüksekliğinde gerçekleşecek ve beklenen zamanlama 18 Temmuz 13:00 UTC olarak belirlendi.

Binance, yükseltme öncesinde LUNA para yatırma ve çekme işlemlerini bir saat süreyle askıya alacak. Ancak, ağ yükseltmesi sırasında LUNA ticareti normal şekilde devam edecek.

“Binance, Binance hesaplarında LUNA bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecektir. Yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğümüzde LUNA için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.”

Terra (LUNA) topluluğu, teklifi %98,22 “Evet” ve %1,78 “Hayır” oyuyla kabul etti. Terraform Labs, Terra’nın test ağı zinciri olan Pisco’yu yükseltti ve 30 Haziran’da çeşitli güncellemeleri entegre etti. Phoenix yazılımı sürüm 2.4, bu güncellemeleri Phoenix-1 ana ağına dahil edecek. Bu şekilde, Terra topluluğu ve kullanıcıları, yeni güncellemelerin getirdiği avantajlardan yararlanabilecekler.

Terra Luna %10 Arttı

Son 24 saat içinde LUNA fiyatı neredeyse %10 artış gösterdi ve bir haftada %20 değer kazandı. Şu anda fiyatı 0,69 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saat içinde en düşük 0,62 dolar, en yüksek ise 0,69 dolar olarak kaydedildi.

Diğer kripto para haberlerini okudunuz mu;

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar