Ana SayfaAirdrop & TestnetBinance, 4000$ Değerinde SEI Coin Dağıtacak

Binance, 4000$ Değerinde SEI Coin Dağıtacak

Lider kripto para borsası Binance, SEI projesiyle beraber 4000$ değerinde Sei ödüllü AMA etkinliği düzenliyor.

spot_img

Lider kripto para borsası Binance, 36. Launchpool projesi olarak Sei listeledi. Kullanıcılar, Launchpool üzerinden BNB, TUSD ve FDUSD stake ederek ücretsiz Sei coin kazandılar. Binance yaptığı yeni bir duyuruyla Sei Network ile birlikte 4.000$ değerinde Sei coinin dağıtılacağı AMA düzenleyecek.

Binance, Sei Network ile AMA Düzenleyecek

Soru sorduğun için SEI token kazanmak ister misin? Binance, Sei ile beraber AMA etkinliğe düzenleyecek. SEI AMA etkinliğinde kazanan olmak için şimdiden sorularınızı hazırlayın.

AMA Nedir?

Ask Me Anything (AMA) yani Bana istediğini sor, Kripto para profesyonellerinin, yatırımcıların ve hayranların bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği bir topluluk forumu olarak nitelendirilir.

Diğer yazılar;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar