Ana SayfaSponsorlu MakalelerBilinçli Yatırımcılar Decentraland (MANA) ve BNB'den (BNB) VC Spectra'ya (SPCT) Geçiyor

Bilinçli Yatırımcılar Decentraland (MANA) ve BNB’den (BNB) VC Spectra’ya (SPCT) Geçiyor

En iyi altcoinler bile 2023'de iyi bir performans göstermedi. Bilinçli yatırımcılar bu sefer gözlerini VC Spectra'ya (SPCT) çevirdi.

spot_img

En iyi altcoinler Decentraland (MANA) ve BNB (BNB) 2023’te içler acısı bir performans sergiledi. Sonuç olarak, deneyimli yatırımcılar 2023 ve sonrası için daha iyi getiri vaat eden yeni projelere yöneliyor. Buna bir örnek, tohum/özel satışında 2,4 milyon dolar elde eden VC Spectra (SPCT). 

VC Spectra, köklü rakipleriyle rekabet etmek için gerekenlere sahip mi? Dahası, bu en iyi üç altcoinden hangisi en iyi getiriyi garanti ediyor? Hadi öğrenelim!

>SPCT TOKENLARINI ŞİMDİ SATIN ALIN<<

Özet

  • Decentraland (MANA) metaverse aktivitesinin azalmasıyla %13 düştü.
  • Binance, BUSD desteğinin sonuna yaklaşırken BNB düşüşe geçti.
  • VC Spectra (SPCT) 0,044$’a ulaştıktan sonra 2023 için en iyi altcoin olarak konumlanıyor.

Decentraland (MANA) Bir Haftada %13 Düştü – Sırada Ne Var?

Metaverse ile ilgili token Decentraland (MANA) 2 Ekim’den bu yana düşüşte. Kesin olmak gerekirse, Decentraland 2 Ekim’de 0,3157 $ ‘dan düştü ve 9 Ekim’e kadar 0,2794 $’ a kadar düştü. Bu fiyat değişikliği Decentraland’ın (MANA) yedi gün içinde %11,50 değer kaybettiği anlamına geliyor.

Bu kayıp, Decentraland haberlerinin Decentraland’da (MANA) gerçekleşen CrossVerse’in Alpha2 PVP turnuvasının 28 Eylül’de sona erdiğini ortaya çıkarmasının ardından geldi. Bu turnuva 2.000 Decentraland (MANA) ödül havuzuna sahipti ve birçok kullanıcının ilgisini çekmişti. Turnuvanın sona ermesiyle Decentraland (MANA) etrafındaki hareketlilik azaldı ve dolayısıyla fiyat düştü.

Ancak, son Decentraland haberleri Decentraland’ın (MANA) Emotes 2.0’ı başlattığını ortaya koydu. Analistlere göre, bu yükseliş Decentraland haberi Decentraland’i (MANA) 2023’ün sonuna kadar 0,3340 dolara çıkarabilir. Uzun vadede, analistler 2025 Decentraland fiyat tahminini 1,06 $ olarak belirledi ve onu izlenecek altcoinlerin büyüyen listesine ekledi!

BNB (BNB) Bocalıyor: Mağazada Bir Yükseliş Var mı?

Decentraland (MANA) gibi BNB de 2 Ekim’den bu yana düşüş eğiliminde. 9 Ekim itibarıyla BNB coin fiyatı, 2 Ekim’deki 216,71 $ seviyesinden düştükten sonra 204,69 $ civarında sabitlendi. Bu BNB coin fiyatı yedi gün içinde %6,03’lük bir düşüşü temsil ediyor. 

Bu kötü performans, Cyber Alert’ün önde gelen bir borsa olan CoinW’de BNB Chain’i içeren şüpheli işlem aktivitesini tespit etmesinin ardından geldi. Bu 3 Ekim duyurusu potansiyel alıcıları korkutarak BNB coin fiyatını düşürdü. 

Ancak Binance, 9 Ekim’de Cristiano Ronaldo’nun üçüncü NFT koleksiyonunun lansmanını duyurdu. Bu yükseliş haberi nedeniyle analistler, 2023 sonu için BNB fiyat tahminini 222,58 dolar olarak belirledi. Uzun vadede, analistler BNB’nin 2025 yılına kadar 691,12 $’a ulaşmasını bekliyor ve bu da onu şu anda yatırım yapmak için en iyi kriptolardan biri yapıyor. Peki, yatırımcılar neden SPCT’ye yöneliyor?

VC Spectra (SPCT) Yatırımcılara Halka Açık Ön Satışının Sonuna Kadar %900’ün Üzerinde Kazanç Vaat Ediyor

Merkezi olmayan bir varlık yönetimi ve ticaret platformu olan VC Spectra (SPCT), halka açık ön satışının başlamasından bu yana manşetlerde yer alıyor. Proje, yatırımcılara karlı bir yatırım deneyimi sunmak için yapay zeka ile sistematik ve algoritmik ticaret stratejilerinden yararlanan yenilikçi bir yaklaşımdan yararlanıyor.

Kârlı bir yatırım deneyiminin yanı sıra, VC Spectra (SPCT) yatırımcılara üç aylık temettüler ve yatırımlarda geri alımlar sunuyor. Dahası, VC Spectra (SPCT) yatırımcılara oy hakkı vererek platformun gelecekteki yönü hakkında söz sahibi olmalarını sağlar. Bunun da ötesinde, VC Spectra (SPCT) güvenlik ve şeffaflığı garanti ederek onu yatırım yapılacak en iyi kriptolardan biri haline getiriyor!

VC Spectra (SPCT) halka açık ön satışının 3. Aşamasına girmiştir. Bu aşamada, yatırımcılar VC Spectra’yı (SPCT) 0,044 dolardan satın alabilirler. Özellikle, 4. Aşama için öngörülen fiyat 0,044 dolardı, yani VC Spectra’ya (SPCT) olan talep arzı aştı. VC Spectra’yı (SPCT) 0,044 dolardan satın alan yatırımcılar, halka açık ön satışın sonunda %81,81 yatırım getirisi elde edecek.

VC Spectra’yı (SPCT) 0,008 dolardan satın alan 1. Aşama yatırımcıları şu anda %450 yatırım getirisi elde etti ve halka açık ön satışın sonunda %900 yatırım getirisi bekliyor. Alıcıları teşvik etmek için VC Spectra (SPCT) şu anda yatırımcılara para yatırma işlemlerinde %100 bonus sunuyor. 

Bu sınırlı süreli bonusu almak için yatırımcıların yalnızca 2023 ve sonrasında yatırım yapılacak en iyi kripto olduğunu kanıtlamış olan VC Spectra’yı (SPCT) satın almaları gerekiyor. Özellikle SPCT’nin büyük borsalara katılarak rakiplerini geride bırakmasıyla, 2024 için beklentiler daha da iyi hale geliyor.

VC Spectra (SPCT) ve ön satışı hakkında daha fazla bilgi edinin:

Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak tasarlanmamıştır. İçerik, herhangi bir menkul kıymet veya finansal araç almak, satmak veya elde tutmak için bir tavsiye teşkil etmez. Okuyucular yatırım kararları vermeden önce kendi araştırmalarını yapmalı ve mali danışmanlarına danışmalıdır. Sunulan bilgiler güncel olmayabilir ve güncelliğini yitirebilir. 

Bu makaleye erişerek ve okuyarak, yukarıdaki açıklamayı ve feragatnameyi onaylamış ve kabul etmiş olursunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar