Ana SayfaBitcoin HaberleriBernstein, Bitcoin (BTC) 150.000 Dolar Olacak

Bernstein, Bitcoin (BTC) 150.000 Dolar Olacak

Varlık yönetim şirketi Bernstein Bitcoin (BTC) fiyatının 2024-2027 döngüsünde 150.000 dolar seviyelerine ulaşması bekliyor.

spot_img

Global anlamda varlık yönetim şirketi olan Bernstein, yakın zamanda yapılan bir toplantıda Bitcoin’in 150.000 Dolar seviyesine ulaşacağını belirtti. 

Küresel Varlık Yönetimi Firması Bernstein: Bitcoin 150.000 Dolar Olacak

Varlık yönetim şirketi Bitcoin (BTC) fiyatının 2024-2027 döngüsünde 150.000 dolar seviyelerine ulaşması bekliyor. İddiasını desteklemek için Bernstein, Bitcoin fiyatı ile fiyatın marjinal maliyeti arasındaki tarihsel ilişkiyi hatırlattı.

Bu karşılaştırma, BTC’nin üretim maliyetinin ne kadar üzerinde işlem gördüğünü göstermesi açısından önemlidir. Uzun vadede bu, madencilere potansiyel kârlılığın yanı sıra geniş pazarın duyarlılığı hakkında da gerekli bilgileri sağlar.

bitcoin 150.000 dolar bernstein tahminleri

Bitcoin (BTC) fiyatının altı yıl önceki marjinal maliyetinin yaklaşık 5 katı olduğunu belirtmekte fayda var.  Varlık yöneticisinin öngördüğü devasa fiyat artışını yakalamak için BTC’nin mevcut piyasa değerinden %336’ya kadar artması gerekecek. Yazı tarihiyle Bitcoin (BTC) 34.404 Dolardan işlem görüyor.

Bitcoin ETF Onayı Fiyatı Ciddi Artırabilir

Geçtiğimiz haftalarda Bitcoin ETF başvurusunun onaylandığına dair sahte bir haber yayılmıştı. Bu haberle birlikte BTC soluksuz %11 oranında yükseldi. Yükselişi durduran şey ise haberin sahte olduğunun anlaşılmasıydı. Bu olay önümüzdeki günlerde Bitcoin ETF başvurusunun onaylandığı takdirde ne denli artacağı yönünde bir ipucu vermektedir.

Trilyonlarca Dolar değerinde fon yöneten şirketlerin Bitcoin yatırımlarına izin verilmesi bu paranın belirli bir kısmının kesinlikle BTC’yi yükselteceğine inanılıyor. Bu beklenti haberin sahte olmasından sonra, yatırımcıları tetikledi ve Bitcoin yatırımlarını hızlandırdı.

Bireysel ve kurumsal yatırımcılar Bitcoin ETF onayından önce, yükselişi kaçırmak istemiyorlar.

Ayrıca okuyun: Acele Edin: 100.000$ Ödül Havuzlu BNB Chain Hackathon İstanbul’da Gerçekleşecek!

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar