Ana SayfaAltcoin HaberleriAperture Finance (APTR) Token Nedir, Nereden Alınır?

Aperture Finance (APTR) Token Nedir, Nereden Alınır?

Aperture Finance (APTR) Token ilk kez borsalarda listelenecektir. Satın almak ve satmak için aşağıdaki adımları takip ediniz...

spot_img

Aperture Finance, DeFi deneyimini geliştirmek için IntentsGPT arayüzü ve yapay zeka odaklı akıllı çözümleyici simülasyonu içeren yerel çözümleyici ağına sahip, yapay zeka destekli bir projedir. Projenin yerel tokeni APTR Token ilk kez listelenecek. Peki tam olarak, Aperture Finance (APTR) Token nedir, nereden alınır?

Listelemeden Önce Aperture Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Aperture Finance (APTR) Token Nedir?

Aperture, kullanıcıların doğal dilde “hedeflerini beyan etmelerine” ve mevcut işlem paradigması altında mümkün olandan daha iyi yürütme ve daha iyi fiyatlandırma elde etmek için bir çözümleyiciler ağından yararlanmalarına olanak sağlayacak, temel bir Intents altyapısı tarafından desteklenen yeni bir sohbet robotu UX inşa ediyor.

Aperture’da DSL, açık ve sezgisel niyet ifadesini desteklemek için hayati önem taşıyan, insan tarafından okunabilirliğe odaklanılarak tasarlanmıştır. Bu yaklaşım, programatik verimlilik veya makine düzeyinde optimizasyon gibi hususlara öncelik veren diğer DSL’lerden farklıdır.

Aperture’da LLM, kullanıcının niyetini doğal dilde ifade etmesine ve aynı amacın yüksek düzeyde okunabilir bir DSL olarak kendisine yansıtılmasına olanak tanıyarak teknik işlevsellik ile kullanıcı dostu arayüzler arasındaki boşluğu doldurur ve daha sonra çözümleyicilere çözüm olarak sunulabilir. Bu kullanıcıdan gelen “gerçeğin beyanı”.

Gerçek dünyadan bir benzetme yapalım: LLM’den DSL’e çeviri UX, bir müşterinin bir pizza restoranında telefonla sipariş vermesine benzer. Müşteri günlük konuşma dilinde sipariş verebilir: “Bana pizzanızı tüm etlerle birlikte en büyük bedeniniz ne olursa olsun verin”. Diğer uçtaki operatör onlara “Et Severler pizzamızın Ekstra Büyük boyda olmasını ister misiniz?” sorusunu yöneltebilir. Kullanıcı bu dönüşümü kolayca anlar ve kabul eder: “Evet, adını bilmiyordum ama istediğim bu.”

Zincir üzerinde bu etkileşim benzer şekilde gerçekleşecektir. Kullanıcı nihai hedefini açıklayarak başlayabilir:

“ETH-GMX LP’lerimi tüm EVM zincirlerimde %80’i en yüksek performansa odaklanacak ve LP sermayemin kalan %20’sini kalan havuzlara eşit olarak paylaştıracak şekilde yeniden dengeleyebilir misiniz?”

Aperture Finance (APTR) Token nedir, nereden alınır?

Aperture Finance (APTR) Token Nereden Alınır?

Aperture Finance (APTR) Token ilk kez borsalarda listelenecektir. Satın almak ve satmak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. APTR/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 
  4. Kazandığınız airdropları bu borsaya atarak listelenmeden önce satışa koyabilir ve avantajlı duruma geçebilirsiniz. 

Bu yazımızı okudunuz mu: BAC Games Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar