Ana SayfaAltcoin Haberleri5ireChain (5ire) Bybit Launchpad Başlıyor!

5ireChain (5ire) Bybit Launchpad Başlıyor!

Yenilikçi kripto para borsası Bybit 28 Kasım saat 14:00'da 5irechain launchpad'inin başlayacağını kullanıcılara bildirdi. Bu neticede acele etmekte fayda vardır.

spot_img

Neredeyse tüm kripto dünyasının merakla beklediği 5irechain (5ire) Coin Bybit borsasında Launchpad yoluyla satışa sunulacak. Bybit Launchpad, yeni çıkan coinlerin ve tokenlerin Airdrop ve satış yoluyla dağıtıldığı bir ön satış hizmetidir. 

Şimdi, 5irechain (5ire) Ön Satışına Katılın, Bonus Kazanın!

5ireChain (5ire) Bybit Launchpad Detayları

Yenilikçi kripto para borsası Bybit 28 Kasım saat 14:00’da 5irechain launchpad’inin başlayacağını kullanıcılara bildirdi. Bu neticede acele etmekte fayda vardır. Borsaya kaydınızı yukarıdan tamamladıktan sonra USDT transfer etmeniz önemlidir. Bybit ön satışı USDT ile gerçekleştirebilir.

5irechain bybit

5irechain kısa bir sürede neredeyse tüm borsalarda listelenecektir. Proje neredeyse tüm kripto para dünyasından yatırımcı ve partnere sahiptir. Aşağıda partnerlerinden bazılarını görüntüleyebilirsiniz. Bu kadar devasa yatırımcı arasında projenin popüler olması büyük ihtimaldir. Bu nedenle projeyi yakında takip etmenizi şiddetle öneririz.

5irechain partner ortak yatırımcı

5irechain Hakkında

5ire ekosistemi, paradigmada kar amaçlı bir ekonomiden fayda amaçlı bir ekonomiye geçiş yapmayı amaçlıyor. Bu, sürdürülebilirlik ve sosyal etkiyi 5ireChain çalışma zamanı mantığının derinliklerine yerleştirerek ve zincir üzerinde veya gerçek dünyada Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleriyle uyumlu faaliyetlerin yüksek düzeyde teşvik edilmesini sağlayarak elde edilir.

Özünde ekonomik ve çevresel sürdürülebilirlik ile tasarlanmış beşinci nesil katman 1 blockchain ekosistemidir ve dünya çapındaki bir topluluk tarafından sağlanan, Hindistan’ın en hızlı büyüyen tek boynuzlu atlarından biridir.

Bybit Hakkında

Bybit tüm kripto para borsaları arasında ilk 10 içerisinde yer alan yenilikçi kripto para borsasıdır. Borsanın, pasif gelir, vadeli işlemler, ön satış, marjin, staking, spot ticaret gibi onlarca hizmeti bulunmaktadır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar