Ana SayfaAirdrop & Testnet200 Milyon Zerolend (ZERO) Coin Airdrop Olarak Dağıtılacak!

200 Milyon Zerolend (ZERO) Coin Airdrop Olarak Dağıtılacak!

spot_img

Zerolend projesinin yerel tokeni olan Zero Coin 7 Mayıs tarihinde bir çok borsada aynı anda listelenecek. Listeleme tarihinden önce İntract OKX iş birliği kapsamında 200 Milyon adet Zerolend ZERO Coini Airdrop olarak dağıtacak. İşte Etkinliğe katılmanız için yapmanız gerekenler adım adım bu yazımızda.

OKX Intract Zerolend (ZERO) Coin Airdrop Rehberi

ZeroLend’in (ZERO Token) lansmanını, yalnızca doğrulanmış OKX kullanıcılarına ayrılmış 200 MİLYON ZERO özel airdrop ile kutlayın. Uygun olabilmek için aşağıdaki görevleri tamamlayın ve OKX hesabınızın KYC ile tamamen doğrulandığından emin olun.

4 Mayıs 11:00 UTC’den 7 Mayıs 11:00 UTC 2024’e kadar sürecek olan bu token airdrop’u için şanslı çekilişte 20.000 yer mevcut. Yazı tarihi itibariyle 15.000 kişi dolmuştur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar