Ana SayfaEkonomi Haberleri13 Ekim Altın Fiyatları-Gram Altın Bugün Kaç Lira

13 Ekim Altın Fiyatları-Gram Altın Bugün Kaç Lira

Gram Altın Bugün Kaç Lira? Çeyrek Altın Kaç Lira? Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

spot_img

Altın fiyatları sürekli değişmekte ve birçok yatırımcı güncel altın fiyatlarını yakından takip etmektedir.  Haftayı, altın fiyatları yükselişle kapatıyor. 13 Ekim Altın Fiyatları-Gram Altın Bugün Kaç Lira? Çeyrek Altın Kaç Lira? Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Gram Altın Bugün Kaç Lira?

Gram altın fiyatı bu haftayı yükseliş geçirirken, yatırımlarına yön vermek isteyen birçok yatırımcı gram altın fiyatlarını yakından takip ediyor.

Yakından takip edilen gram altın fiyatı yazım saati ile gram altın alış fiyatı 1.682,61 iken, gram altın satış fiyatı 1.682,84 ‘dir. Gram altın dünkü kapanış fiyatı ise 1.666,37′dir.

Bu kripto para haberine göz attınız mı:

Cumhuriyet Altın Kaç Lira?

Cumhuriyet altını genellikle yüksek miktarda alım yapanların daha çok tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Cumhuriyet altın fiyatı dün 11.427,00 işlem görürken bugün yaklaşık olarak 0,59 % fiyat artışı göstererek güne başlamış durumda.

Cumhuriyet altın alış fiyatı yazım saati ile 11.411,00 tl olup, cumhuriyet altın satış fiyatı ise 11.494,00‘dir.

Çeyrek Altın Kaç Lira?

Çeyrek altın geçen aylarda düşüş yaşamış ve altın fiyatlarının yükselip yükselmeyeceği merak konusu idi. Birikim amaçlı en çok tercih edilenlerden olan çeyrek altın da bu haftayı yükseliş işle kapatıyor.

Çeyrek altın fiyatı dün 2.868,00’den kapamış yapmış ve bugün 0,63 % fiyat yükselişi göstermiştir.

Çeyrek altın alış fiyatı yazım saati ile2.855,00 olup, satış fiyatı ise 2.886,00 tl’dir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar