yeni çıkacak coinler

WONDER HERO (WND) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıWONDER HERO
sembolWND
Başlangıç ​​tarihiEkim 20, 2021
Bitiş tarihiEkim 25, 2021
ülkeN / A
platformETHEREUM
Uçlar
1 Ay önce
Hepsini Göster ↓

Önemli: WonderHero, 20 Ekim'de bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO, Polkastarter'da gerçekleşecek. ( Beyaz liste ).

WonderHero Nedir ?

WonderHero oynayın ve oynarken kazanın! WonderHero, blok zinciri teknolojisi ile dünya çapındaki oyunculara her iki dünyanın da en iyisine sahip olmaları, aynı anda oynamaları ve kazanmaları için güç veriyor. "Kazanmak için oyna" bir oyuncu olmayı hedefliyorsanız, WonderHero, başlamak için bir esinti yapar!

Bu kılavuz size WonderHero oynarken kazanmanın çeşitli yollarını gösterecektir. Geliştirmede ilerleme kaydettikçe bu kılavuzu periyodik olarak güncelleyeceğiz.

wanderhero ico

Özet:

  • WND Token & HON Token nedir? WonderHero'da ne için kullanılırlar?
  • WonderHero ile Nasıl Kazanılır?
  • Kazanılan ödüller vs Oynamanın Harcama maliyeti
  • WonderHero'daki diğer Gelir getirici akışlar
  • Play to Win jetonlarınızı nasıl tasfiye edebilirsiniz?

wanderhero

WonderHero'da her Kahraman, Silah, Ekipman NFT koleksiyonlarıdır ve bunları satın almak veya yükseltmek için WND ve/veya HON jetonumuzu gerektirir.

Örneğin, kahraman satın almak için Yel gerektirir. Silah, yükseltmek veya değiştirmek için hem WND hem de HON gerektirir. Ekipman, yükseltmek veya değiştirmek için HON gerektirir.

Satın almalar ve yükseltmeler için kullanmanın yanı sıra, WND Jetonları, oyuncuların oyunun gelecekteki yönü için oylamaya katılmak için kullanabilecekleri, projenin yönetişim jetonlarıdır.

HON Jetonları, görevleri tamamlayarak veya savaşları kazanarak ödül olarak kazanılabilir.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.