Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıSTEPN x ASICS NFTs
sembolASICS NFTs
Başlangıç ​​tarihiNisan 14, 2022
Bitiş tarihiNisan 19, 2022
Goal1,000 NFT
StageBinance Gizemli Kutu Sınırlı Sayıda
platformBinance NFT
Öne çıkan
Uçlar
11 aylar önce

Promosyon: STEPN x ASICS Sneaker NFT'lerini takas edin, 3.000 GMT Token ödül havuzunu paylaşın

Faaliyet Dönemi: 2022-04-19 12:00 (UTC) - 2022-04-25 12:00 (UTC) Anlık Görüntü Tarihi: 2022-04-26 “STEPN x ASICS”te NFT işlem hacmine göre sıralanan ilk 30 kullanıcı Faaliyet süresi boyunca Binance NFT pazarındaki NFT Sneakers” Mystery Box koleksiyonu, 3.000 GMT token kuponu ödül havuzunu paylaşacak Promosyon için Ödül hesaplaması: Her nitelikli kullanıcı için ödül = (Her nitelikli kullanıcının toplam etkin NFT işlem hacmi / Tüm nitelikli kullanıcılar ' toplam etkin NFT işlem hacmi) * 3.000 GMT Token

STEPN x ASICS NFT Spor Ayakkabı

Bu, STEPN x ASICS NFT Sneakers'ın ilk sınırlı sürümüdür. Her biri farklı bir egzersiz yoğunluğuna ve fitness seviyesine uyacak şekilde tasarlanmış dört Sneaker tipi vardır. STEPN mobil uygulamasında bu NFT Sneakers ile donatılan kullanıcılar, token ve NFT ödülleri taşıyabilir ve kazanabilir.

Binance NFT Rehber

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported Tagsbinance nft nft stepn asics