yeni çıkacak coinler

STEM (STEMX) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıSTEM
sembolSTEMX
Başlangıç ​​tarihiEylül 13, 2021
Bitiş tarihiAralık 31, 2021
ülkeBelarus
platformTron & Waves
Uçlar
içinde 4 Haftalar
Hepsini Göster ↓

STEM Hakkında

STEM, her spor kulübünün kendi jetonuna ve bu jetonun kendi maliyetine sahip olduğu bir spor takımı değişimidir. Belirteç maliyeti, takım performansı istatistikleri, derecelendirme, takım oyuncularının maliyeti ve diğerleri gibi net göstergelerle tanımlanır. Bu verilere dayanarak token emisyonu ve maliyet kriterleri şekilleniyor. Tüm göstergeler herhangi bir internet kullanıcısı için mevcuttur. Takım ne kadar iyi oynarsa, göstergeleri o kadar yüksek ve jetonları o kadar pahalı olur. Ve tam tersi: eğer takım istatistiği daha da kötüleştirirse, jetonları ucuzluyor . 

stemx

STEM Nedir ? STEMX Token !

Benzer şekilde, borsa kullanıcıları gelecekteki maçlar için oyunun sonuçlarını analiz ederken ve tahmin ederken jeton fiyatındaki değişiklikleri tahmin edebilir. Bu şekilde jeton fiyatının yükseliş ve düşüşünden para kazanabilirler. Bu mekanizma, spor severler için daha fazla güven sağlar ve takımın oyunu, hatta tüm sezonu kaybetmesi durumunda tüm parayı kaybetme riskinden kaçınmaya yardımcı olur. Göstergelerin kötüye gitmesi durumunda token maliyeti düşebilir, ancak daha sonra orijinal fiyata dönebilir veya hatta onu aşabilir. Ayrıca, jeton satın alırken ve tutarken, en sevdiğiniz spor kulübüne olan bağlılığınızı her zaman gösterebilir, empati kurabilir ve tüm spor etkinliklerini onunla takip edebilirsiniz.

 

STEM, her spor takımının kendi sanal para birimine sahip olduğu bir değişimdir.

Jetonlar, her spor takımı için bir tür sanal para birimidir. Tüm takımların şu gibi göstergeleri vardır: oyun istatistikleri, derecelendirmeler ve oyuncu maliyeti. Jetonların fiyatı, takımla ilgili tüm verilerin toplamı tarafından belirlenir. Göstergeler ne kadar yüksek olursa, jetonlar o kadar pahalı olur ve bunun tersi de geçerlidir. Takımların göstergelerindeki, istatistiklerindeki ve derecelendirmelerindeki değişiklikleri tahmin edebilir, böylece jetonların değerindeki artış veya düşüşten kazanç elde edebilirsiniz.

STEMX Token  Yol Haritası

  • 020 4. Çeyrek

  • STEM projesinin temeli. Ürün konsepti geliştirme
  • 2021 yılının ilk çeyreği

  • Pazar analizi yapıldı. Proje ekibi oluşturma.
  • 2021 yılının ilk çeyreği

  • STEM ortamının mantığını yazma. MVP oluşturmaya başlama
  • Q2 2021

  • MVP yayınlama ve test etme.
N/A