yeni çıkacak coinler

SİVASSPOR TOKEN (SIV) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıSİVASSPOR TOKEN
sembolSIV
Başlangıç ​​tarihiEkim 09, 2021
Bitiş tarihiEkim 24, 2021
ülkeTürkiye
platformETHEREUM
Öne çıkan
Uçlar
1 Ay önce
Hepsini Göster ↓

SİVASSPOR TOKEN ÖN SATIŞA ÇIKIYOR !

Bitexen borsası Fan Token piyasasına hızlı giriş yaptı .  Son olarak Sivasspor Kulübü , Bitexen borsası ile anlaşma sağlayarak , kripto para piyasasına giriş yaptı . SIV Token , 14 Ekim ‘de ön satışa sunuluyor . Peki tam olarak , Sivasspor Token Nedir , Nasıl Alınır ? SIV Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Sivasspor Token Nedir ?

Sivasspor, 9 Mayıs 1967 tarihinde Sivas'ta kurulmuştur . Süper Lig'de mücadele etmektedir . Sivasspor Bitexen borsası ile anlaşma sağlayarak , kripto para piyasasına giriş yaptı . Sivasspor Token olarak piyasaya çıkacak kripto para birimi , Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet  tokendir. Değerini kulüp başarısı ve taraftar etkileşiminden alan Sivasspor Token  taraftarına sunacağı fırsatlar, hediyeler ve benzeri avantajlar ile taraftar ve kulüp arasında bir köprü görevi görecektir. Sivasspor Token (SIV) bir taraftar tokeni olarak sahiplerine çeşitli avantajlar ve eşsiz deneyimlerin yanında, kulüp kararlarında da etkin olma fırsatı sunmaktadır. Taraftarlar sadece bir token sahibi olmaktan öteye geçerek birçok taraftarın hayalindeki etkinlikleri de gerçekleştirme imkanına sahip olarak taraftar token ekosisteminin içerisinde yaşayan bir parça olarak dahil olabilecektir. Taraftarlar; kulüp kararlarına katılma, transferlerle ve maça çıkan oyuncularla ilgili fikirlerini aktarma, takım ve kulüp üyeleri ile özel aktiviteler, imzalı kulüp ürünleri, maça ve kulübe özel aktiviteler, futbolcularla sahaya çıkma gibi aktivitelerle sınırlı olmamak üzere birçok aktiviteye katılabilecektir.

sıv token nasıl alınır

SIV Token Nedir ?

SIV Token , Sivasspor Token listeleme kodudur. SIV Token , bitexen borsasında 14 Ekim ‘de ön satışa sunulacaktır. Sivasspor kulübünü temsil eden token , 3 ayrı ön satış biçiminde kullanıcılara sunulacaktır. Kullanıcılar aldıkları token’ı kilit tarihinden önce satamazlar.Sivasspor Kulübü her gol attığında 580 Token, dahil olduğu lig içerisinde ilk dört sıralamasında ligi tamamlaması halinde 20,000 Token, dahil olduğu ligin şampiyonu olması halinde 1,000,000 ve özel kupa turnuvalarında şampiyon olması halinde 50,000 Token piyasalardan satın alınıp yok edilecektir. Yiğidolar mobil uygulaması içerisinde elde edilen gelirlerin %20’si ve NFT gelirlerinin %5’i ise SIV Token yakımı için piyasadan geri alım için kullanılacak ve yakılacaktır.

Önerilen Makaleler

Sivasspor Token Nasıl Alınır ? SIV Token Nasıl Alınır ?

Sivasspor Token 14 Ekimden sonra 3 farklı ön satışa sunulacaktır. Ön satış çeşitliliği Token fiyatlandırması ve kilitlenme tarihlerinin değişikliğine göre şekil almaktadır . Ön Satış biçimleri ;

SİVASSPOR TOKEN ÖN SATIŞ SEÇENEKLERİ

SIV TOKEN 1. SEÇENEK
Toplam Arz: 5.800.000 KYSR
IEO Fiyatı: 0.58 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 14/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 24/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 KYSR
Maks. Alım Limiti: 175.000 KYSR
Kilitli Kalma Süresi: 6 Ay
SIV TOKEN 2. SEÇENEK
Toplam Arz: 5.800.000 KYSR
IEO Fiyatı: 1.20 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 14/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 24/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 KYSR
Maks. Alım Limiti: 85.000 KYSR
Kilitli Kalma Süresi: 3 Ay
SIV TOKEN 3. SEÇENEK
Toplam Arz: 5.800.000 KYSR
IEO Fiyatı: 2 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 14/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 24/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 KYSR
Maks. Alım Limiti: 10.000 KYSR
Kilitli Kalma Süresi: Yok

SIV Token Ön Satışına katılmak için Bitexen borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. Bitexen Teknoloji , Türkiye’de hizmet veren bir kripto varlık alım satım platformudur. Bitexen, 2018 yılında İTÜ Arı Teknokent’te kurulmuştur ve Türkiye’nin en büyük üçüncü, dünyanın ise en büyük 50 dijital varlık platformundan bir tanesidir.
  • SIV Token ön satış işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , e-mail kısmını doldurup , HEMEN BAŞLA yazsına tıklayınız .
  • Açılan sekmede sizden istenilen , İsim , Soyisim , Şifre işlemlerini tamamlayınız .Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz !
  • Mail adresinize gelen doğrulama kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemini tamamlamayı unutmayınız . Yaklaşık 24 ile 48 saat arasında hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Para yatırma işlemlerinden sonra KYSR TOKEN ön satışına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.