yeni çıkacak coinler

SİON FAN TOKEN (SFT) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıSİON FAN TOKEN
sembolSFT
Başlangıç ​​tarihiEylül 16, 2021
Bitiş tarihiEylül 28, 2021
ülkeTürkiye
platformBitcichain
Öne çıkan
Uçlar
1 Ay önce
Hepsini Göster ↓

Sion Fan Token , Yakında Ön Satışa Çıkıyor !

F.C. Sion Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında sunulur. Sen de F.C. Sion Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin.

ön satış coinler

Önerilen Makaleler

Sion Fan Token Nasıl Alınır ? SFT Token Nasıl Alınır?

SFT Token , Bitci borsasında listelendikten sonra satın alabileceksiniz. Sion Fan Token ,  Bitcicoin, TL ve USDT paritesinde satışa sunulacak! . Ön satıştan aldığınız tokenler listeleme tarihi gelmeden önce satılamaz . Listeleme gününden sonra satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

  • Sion Fan Token ön satışına katılmak için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde ön satışlara katılabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Onur Altan Tan