yeni çıkacak coinler

PORT NETWORK (PORT) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıPORT NETWORK
sembolPORT
Başlangıç ​​tarihiHaziran 10, 2021
Bitiş tarihiKasım 20, 2021
ülkeAlmanya
platformETH, BTC, USDT, DASH
Sponsor
Uçlar
6 günler önce
Hepsini Göster ↓

Güçlü bir ekip sayesinde PORT Network, rakipsiz bir teknoloji geliştirmeyi başardı. Gönüllü bilgi işlem ve bulut bilişimi devrim niteliğinde bir sistemde birleştiriyoruz. Herkes ücretsiz kaynaklarını tahsis edebilir ve PORT jetonları ile ödüllendirilebilir. Ama bilindiği gibi bir resim bin kelimeye bedeldir. Kısa açıklayıcı videomuzu izleyin ve PORT Ağının ve tescilli PORT jetonlarının nasıl çalıştığını öğrenin. Yenilikçi teknoloji Çevre dostu Yenilikçi ICO Ön Satış sistemi Kullanıcı dostu Çapraz platform öncü . Peki tam olarak Port Network Nedir ? Port Token Nedir ? Port Token Nasıl Alınır ?

port network nedir

Port Netwok Nedir ? Port Token Nedir ?

PORT Network, bir blok zincirine dayalı bulut ve gönüllü bilgi işlem için yeni, yenilikçi, yüksek performanslı, küresel olarak dağıtılan bir sistemdir. PORT Network, pahalı bulut hizmetlerine uygun bir alternatif olmasının yanı sıra, pahalı donanım ve bakım gereksinimleriyle karşılaştırıldığında uygun maliyetli bir seçimdir. Evden veya kendi sunucusundan yedek kapasitesi olan herkes katılabilir. Bilgi işlem gücü ve/veya depolama alanı sağlayarak PORT Jetonları kazanın. Burada, yüksek bilgi işlem gücü olan tüketiciler, hizmetleri çok daha ucuza satın alabilir ve standartlaştırılmış teknolojiler kullanarak bunları kendi ortamlarında hızla uygulayabilir. Günümüz dünyasında, genellikle bilimsel alanlarda birçok şirket, yüksek düzeyde bilgi işlem gücüne ihtiyaç duyar.

port network

Port Token Nedir ?

Port Token , Port Network 'e ait bir kripto para birimi ve altcoindir . Statüsü Tokendir . Toplam arzı , 100.000.000 Adettir.  Ethereum altyapısında geliştirilmiştir. Port Network ve Port Token , Pfizer gibi büyük ilaç firmaları tarafından desteklenmektedir. Şu an hali hazıra ön satışta bulunmaktadır.

Port Network Yol Haritası

 • 2020 2. Çeyrek Konsept detaylandırıldı ve tamamlandı.
 • 2020 3. Çeyrek GmbH kurulur ve bir iş planı ve teknik inceleme hazırlandı.
 • Q4 Programlama çalışmalarının başlangıcı.
 • Q1 2021 PORT jetonu oluşturulur ve PORT ICO aşaması satışı için hazırlıklar yapılır.
 • Q2 2021 1. aşama ile PORT ICO'nun ön satışının başlaması
 • 2021 3. Çeyrek PORT jeton aşaması satışı
 • 2021 4. Çeyrek Yazılımın piyasaya sürülmesi; PORT jetonunun ticareti DEX ve CEX borsalarında başlar
 • Q1 2022 Pazarlama kampanyası WWW'de ve TV'de başlıyor
 • Q2 2022 Öne çıkan ortaklıklar devam eden ağa beslenir
 • Q3 2022 Basın faaliyetlerinin genişletilmesi
 • BİNANCE KOMİSYON İNDİRİMLİ KAYIT LİNKİ !

Önerilen Makaleler

BİNANCE KAYIT İŞLEMİ ! BİNANCE İLE UNI TOKEN ALIMI !
CARDANO NEDİR ? ADA COİN KAÇ TL ?
ETHEREUM NEDİR ? ETH KAÇ TL ?
RİPPLE NEDİR ? XRP BUGÜN KAÇ TL ?
KERİZ SİLKELEME , ARBİTRAJ , DUMP NEDİR ?KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN !

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

CEO ve Proje Başkanı
Geliştirici
Geliştirici