yeni çıkacak coinler

POPCORN (POP) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıPOPCORN
sembolPOP
Başlangıç ​​tarihiKasım 29, 2021
Bitiş tarihiAralık 01, 2021
ülkeN / A
platformETHEREUM
başlar
içinde 2 günler
Hepsini Göster ↓

DeFi ile iyi şeyler yapmaya başlayın ! Gerçek dünya etkisi yaratırken kripto varlıklarınızdan yüksek getiri elde edin. Kazançlarımız sosyal etki organizasyonlarını finanse ediyor. Popcorn Coin Nedir , Nasıl Alınır ? POP Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Önemli: Popcorn , 29 Kasım'da bir Token Lansman Müzayedesi düzenleyecek. TLA, Copper'da gerçekleşecek. ( Ayrıntılar ).

yeni çıkan coinler

Popcorn Coin Nedir ?

Ppopcorn , finansal refahı olumlu küresel etkiyle hizalayan erişilebilir DeFi ürünleri aracılığıyla küresel sistemlerde devrim niteliğinde bir değişime yardımcı oluyor. Popcorn, kripto varlıklarınızdan rekabetçi getiriler elde etmeniz için bir dizi DeFi ürünleri ve riskten korunma fonu stratejileri sunar. Popcorn, karbon tutma ve negatif emisyon projeleriyle ortaklık kurarak blok zinciri karbon emisyonlarını hesaplar ve nötralize eder.

POP Coin Nedir ?

POP Coin , Popcorn platformunun ana belirtecidir.  Toplama arzı , 100.000.000 'dur . Ön satış miktarı ise , 3.750.000 Pop'dır .

Yeni Çıkacak Gem Coinler

Yeni Çıkan Gem Coinleri , İlk Olarak Almak İçin

BURAYA TIKLAYIN !

Gem Coin, henüz adı fazla duyulmamış ve keşfedilmeyi bekleyen kripto varlıklardır diyebiliriz. Adını sanını duymadığımız bir çok gem coin, araştırıp yatırım yapan kişilere 50-100 kat para kazanma şansı sağlamıştır.

Gem Örnekleri : Shiba , Hamster , Floki , Feg Token , Kıshu vb.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Bağış Toplama Hedefi3,750,000 TOKENToplam Arz100,000,000