yeni çıkacak coinler

Pledge Finance (PLGR) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıPledge Finance
sembolPLGR
Başlangıç ​​tarihiEkim 09, 2021
Bitiş tarihiEkim 14, 2021
ülkeN / A
platformBEP-20
Uçlar
1 Ay önce
Hepsini Göster ↓

Pledge, herkes için kripto varlık ödünç verme platformu olmayı hedefliyor.

Çoğu mevcut borç verme protokolünün aksine, Pledge, günlük alım satım için gerçek zamanlı olarak dijital varlıkları ödünç alan kripto tüccarlarına odaklanmayacaktır. Bunun yerine, Pledge uzun vadeli finansman ihtiyacına cevap vererek, esas olarak kripto varlık sahiplerine portföylerini portföylerini yeniden dengeleme sürtünmesi olmadan, kripto olmayan varlıklarla, örneğin gayrimenkullerle çeşitlendirmelerine hizmet eder. Pledge, borç alanlar/borç verenler için faiz oranı oynaklığına maruz kalmayı azaltarak, mevcut DeFi dünyasındaki eksik, temel bileşeni çözerek, insanların günlük finansal faaliyetlerinde DeFi uygulamalarının benimsenmesini hızlandıracak merkezi olmayan bir borç verme piyasası yaratır.
yeni çıkacak coinler
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.