Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıPax World
sembolPAXW
Başlangıç ​​tarihiŞubat 24, 2022
Bitiş tarihiMart 10, 2022
Goal10,000,000 TOKEN
StageIDO
platformETHEREUM
Uçlar
2 aylar önce

Kullanıcılarına ait ilk sanal dünyada dünyalar yaratın, keşfedin ve NFT'leri takas edin. Pax World Nedir , Nasıl Alınır ? PAXW Coin Nedir ?

Pax World Nedir ?

Dijital dünyada iletişimin evriminde bir sonraki adım.

Kişiselleştirilmiş alanlar veya tüm dünyalar yaratın. Şimdiye kadar mümkün olmayan şekillerde keşfedin, inşa edin, öğrenin, ticaret yapın ve iletişim kurun.

paxw coin nedir

PAXW Coin Nedir ?

PAXW Coin , Pax World platformunun ana belirtecidir .

İlginizi Çekebilir !

Pax World Nasıl Alınır ?

Pax World, 24 Şubat'ta bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO, GameZone, MetaVPad'de gerçekleşecek. ( Beyaz liste ).

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported TagsYeni çıkan coinler yeni çıkan coinler 2022 yeni çıkacak coinler yeni çıkacak coinler 2022 yeni çıkacak coinler binance yeni çıkacak coinler binance yeni çıkacak coinler nasıl alınır yeni çıkacak coinler yeni çıkacak coinler ön satış yeni çıkacak coinler alma yeni çıkan coinler alınır mı yeni çıkan coinler alma yeni çıkan coinler almak yeni çıkan coinleri almak mantıklımı yeni çıkacak coinleri nasıl alabilirim binancede yeni çıkacak coinler