yeni çıkacak coinler

NYAN HEROES (NYN) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıNYAN HEROES
sembolNYN
Başlangıç ​​tarihiEkim 16, 2021
Bitiş tarihiEkim 20, 2021
ülkeN / A
platformSOLANA
Uçlar
1 Ay önce
Hepsini Göster ↓

Önemli: Nyan Heroes, 16 Ekim'de bir NFT Ön Satışı yapacak. NFT İndirimi 8 Kasım'da gerçekleşecek Ayrıntılar ).

Nyan Heroes Nedir ?

Nyan Heroes, 'kazanmak için oyna' metaverse'nin bir parçası olan Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir NFT oyunudur. Blockchain oyununun tüm oyun ekosistemi için gelecekteki altın standart olacağına inanıyoruz ve bu, 200 milyar dolarlık bir endüstrinin bozulmasını temsil ediyor.
Her şeyden önce hedefimiz, sağlam bir tokenomik yapı aracılığıyla oyuncu merkezli ekosistemi de destekleyen yüksek kaliteli bir oyun deneyimi sunmaktır. Kazanma teşvikleri, bir oyuncunun belirli bir oyunu oynama arzusunu harekete geçirmelidir, ancak bunun tek teşvik olmaması gerektiğine kesinlikle inanıyoruz.
Nyan Heroes'da oyuncular Nyans (Cats) ve Guardian Robotlarını NFT olarak toplayabilecekler. Oyuncular daha sonra, atıcı tarzı bir aksiyon oyununda diğer oyuncularla savaşmak için kahramanlarını kullanacaklar. Oyuncular, sadece oyunu oynayarak, görevleri tamamlamak, savaşları kazanmak ve macera modunda ilerlemek için ödüller olarak jeton toplayarak oyuncu tabanlı ekonomimize otomatik olarak katılacaklar. Oyuncular ayrıca Nyan'larını üretebilecek, Koruyucu Robotlarını klonlayabilecek, nadir ve benzersiz silahlar ve görünümler toplayabilecek ve bunların hepsini pazarımızda NFT olarak takas edebilecekler.
Nyan Heroes'un arkasındaki ana kripto para birimimiz NYN $ olacak. Bu, özel ve kamu satışları sırasında çekirdek ekip, stake ödülleri ve topluluk hazinesi için belirli oranlarda tahsis edilecek çok işlevli bir yönetişim belirtecidir. Oyun oynamanın bir parçası olarak oyuncular tarafından kazanılabilecek bir miktar NYN olacak ve NFT alım satımları için çeşitli pazar yeri işlemlerini gerçekleştirmede NYN $ çok önemli olacaktır.
Oyuncular ayrıca oyunu oynarken oyun içi yardımcı program jetonumuz $CTNP (Catnip) kazanabilecekler. Bu jetonlar oyun içinde karakterlerin ve silahların seviyesini yükseltmek, eşyalar yapmak ve arazileri değiştirmek için kullanılacak.

yeni çıkacak coinler 2021 nyan heroes

Nyan Misyonu

Hevesli oyuncular olarak, günümüzün en popüler 'ücretsiz' oyunlarının çoğunun arkasındaki yırtıcı mekanizmalara hepimiz aşinayız. Bu oyunlar tarafından üretilen her dolar, doğrudan geliştiricinin cebine girer ve oyunda sayısız saatler harcayan oyuncular karşılığında hiçbir şey alamazlar. Bu oyunlarda satın aldıkları varlıklar bile gerçekten onlara ait değil. Bu çalışan modeli ne kadar çok düşünürsek, o kadar saçma olduğunu hissederiz.
Dünyanın her yerindeki oyuncular için adil bir ekosistem yaratma konusunda tutkuluyuz. Oyuncuların kendi varlıklarına sahip olmaları ve onlara ne olduğu konusunda tam velayet sahibi olmaları gerektiğine inanıyoruz. Oyuncuların, herhangi bir gerçek dünya ekonomisinde olduğu gibi, ekosisteme katkıda bulundukları herhangi bir değerin ödüllendirilmesi gereken açık bir pazara katılabilmeleri gerektiğine inanıyoruz.
Ayrıca çeşitli hayvan hayır kurumlarıyla ortaklık kurduk ve gelirimizin devam eden bir bölümünü gerçek hayattaki Nyan'ları kurtarmak için bağışlayacağız. Çünkü kediler dünyayı daha iyi bir yer yapar! Nyan!

Ön Satış 16 Ekim'de Başlıyor

16 Ekim'de ön satış ve beyaz listeye alma sürecimize başlayacağız! Sınırlı süreli satış öncesi noktalarımızı ve satış öncesi fiyatlandırmamızı kaçırmamak için lütfen ön satışımızın nasıl işleyeceğini dikkatlice okuyun.

Biz bizim presale içinde 11.111 Genesis Nyan NFTlerin 5500 Çıkış tahsis edilecektir. EVET bu doğru 5500! Bu sayı neden diğer projelerden çok daha fazla? Cevap basit. Projemizin uzun vadeli başarısına inanıyoruz ve Nyan NFT'lerimizi cüzdanlarında tutanların ilk destekçilerimizin ve topluluğumuzun olmasını sağlamak istiyoruz. Görmek istemediğimiz şey, binlerce Nyan'ımızı yakalayan botlar ve paletler, ancak daha sonra hızlı bir geçiş için onları ikincil piyasaya atıyorlar. Her Genesis Nyan'ın fiyatı 3 SOL olacaktır.

Peki 5500 Nyan'ımızı nasıl dağıtacağız? “Engage and Earn” adını verdiğimiz bir dizi görev yürüteceğiz. Her görevin, o görevi tamamlamak için 24 saat içinde tamamlamanız gereken bir dizi görevi vardır. Tamamlandığında, cüzdan adreslerini 24 saat boyunca beyaz listeye alacak olan kazananları çekecek bir piyango sistemine gireceksiniz. Bu kazananlar, 24 saat içinde bir Nyan Kahramanı basmak ZORUNDADIR, aksi takdirde beyaz listedeki konumları kaybedilecektir. ÖNEMLİ, bir beyaz liste noktası kazanırsanız, yanlışlıkla unutmanız ve beyaz liste noktanızın 24 saat sonra kaybolması durumunda Genesis Nyan'ınızı hemen basmanız önerilir.

İlk görev tamamlandığında, daha fazla oyuncunun beyaz listeye alınma şansına sahip olacağı 2. göreve geçeceğiz.

Toplamda 10 görev olacak, bu da her oyuncunun beyaz listeye alınmak için 10 fırsatı olduğu anlamına geliyor! Şanslıysanız, basabileceğiniz maksimum Genesis Nyans miktarı 10 olacaktır, ancak 10 turdan 10'unda çekilme şansı oldukça düşüktür. Ayrıca, piyango sistemi nedeniyle çekilişe katılacağınızın hiçbir garantisi yoktur, yani şansınızı en üst düzeye çıkarmak için HER göreve katılmalısınız. Erken destekçilerimizden hiçbirinin kaçırmasını istemiyoruz, bu yüzden mümkün olduğunca çok göreve katıldığınızdan emin olun.

AYRICA, her oyuncu bir sonraki göreve geçmek için önceki görevi tamamlamalıdır. Bir oyuncu beyaz listeye alma sürecinin ortasında katılırsa, yine de önceki tüm görevleri tamamlaması gerekir, ancak bu görevlerin ödülleri zaten dağıtıldığından, yalnızca MEVCUT görev için beyaz liste çekilişine katılabileceklerdir. Bu, ilgilenebileceğini düşündüğünüz arkadaşlarınız varsa, onları erken getirmeniz gerektiği anlamına gelir, böylece bu görevler zamana duyarlı olduğundan ikinizin de beyaz listeye alınma şansı daha yüksektir.

Ön Satış, çekilecek 10 fırsatla 3 hafta sürecek!

Kamu Satışı 8 Kasım'da Başlıyor

Ön satış sona erdikten sonra, kalan son 5100 Genesis Nyan'ımız + Ön Satıştan talep edilmemiş Nyan'larımız için 8 Kasım'da Kamu Satışımızı başlatacağız. Halka açık satış, Solana FairLaunchProtocol aracılığıyla gerçekleştirilecek. Minimum fiyat seti 3 SOL olacak ve tavan 6 SOL olarak belirlenecek. FairLaunchProtocol 3 günden fazla sürecek ve Genesis Nyans'ın nihai fiyatı, adil bir kamuoyu mutabakatı ile belirlenecek. Teklif edilen SOL, Protokol sonuçlanana kadar kilitli olacağından, bu aynı zamanda botları yenmenin zarif bir yoludur.

Umarım sonuna kadar başarmışsınızdır! Uzundu, ancak Genesis Satışımızı bu şekilde çalışacak şekilde nasıl ve neden tasarladığımızın ayrıntılarını net bir şekilde iletmemiz önemlidir. Topluluğumuza adil dağıtıma ve gaz savaşlarını ve bot satın almayı önlemeye inanıyoruz.