Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıNyan Heroes
sembolNYN
Başlangıç ​​tarihiAğustos 18, 2022
Bitiş tarihiEylül 07, 2022
GoalN/A
StageIDO
platformSolana
Uçlar
6 aylar önce

Nyan Heroes Nedir ?

Nyan Heroes, 'kazanmak için oyna' metaverse'nin bir parçası olan Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir NFT oyunudur. Blockchain oyununun tüm oyun ekosistemi için gelecekteki altın standart olacağına inanıyoruz ve bu, 200 milyar dolarlık bir endüstrinin bozulmasını temsil ediyor.

NYN Coin Nedir ?

NYN - tüm projen,n arkasındaki yönetim belirtecidir. Tüm katılımcı paydaşların iyi bir şekilde teşvik edilmesini sağlamak için 4 yıl boyunca önceden belirlenmiş bir kilit açma programı ile sabit bir tedarik olacaktır. Bu belirteç başlangıçta dağıtılacak.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported Tagsmetaverse gamefi ıco ıdo yeni çıkan coinler
Toplam Arz1,000,000,000