Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıNeoCortexAI
sembolCORAI
Başlangıç ​​tarihiMart 11, 2023
Bitiş tarihiMart 23, 2023
Goal$125,000
StageIDO
platformKommunitas
Uçlar
6 günler önce

NeoCortex AI erken dalgayı kullanıyor ve kendini AI ve Blockchain'in dönüştürücü gücünden yararlanmaya katkıda bulunmaya adamıştır: En Son Teknoloji İnovasyonu için önde gelen hedef.

yeni çıkan coinler 2023 yapay zeka coinler neo cortex seo

NeoCortex AI, kuluçkalama, AI projelerini hızlandırma ve Web2 AI'yı Web3 AI'ya bağlama yoluyla AI ve blockchain dünyasında önemli bir etki yaratmaya hazırlanıyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported TagsYENİ ÇIKAN COİNLER 2023 NeoCortexAI yapay zeka ıco yeni çıkacak coinler 2023
Toplam Arz1,000,000,000NetworkBEP-20