Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıMoverse
sembolMOVE
Başlangıç ​​tarihiEylül 19, 2022
Bitiş tarihiEylül 22, 2022
Goal$400,000
StageIDO
platformEthereum
Uçlar
6 aylar önce

Moverse (Move) coin ön satış detayları . Moverse (Move) coin nedir , fiyat, listeleme diğer bilgiler. Çoğu kullanıcı aşağıdaki sorulara cevap arıyor;

move coin nedir

Moverse (MOVE) Coin Nedir?

Moverse, Sağlık ve Zindelik sektörüne hükmetme misyonuna sahip, hepsi bir arada bir fitness Dapp'idir! Aktif kullanıcıların topluluğumuza kabul edildiği, AI teknolojisiyle desteklenen kişiselleştirilmiş koçluk dahil olmak üzere kasları ve zihniyetleri güçlendirerek fitness alışkanlıklarını kalıcı hale getiren yerler. Tanıma ve izleme algoritmaları kullanılarak, platforma "Hile önleme" mekanizmaları yerleştirilmiştir ve her seferinde düzgün bir çalışma sağlar!

Diğer aktif yeni çıkan coinler;

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported Tagsyeni çıkan coinler yeni çıkacak coinler moverse oyna kazan play2earn
Toplam Arz15,000,000,000