yeni çıkacak coinler

MADWORLD (UMAD) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıMADWORLD
sembolUMAD
Başlangıç ​​tarihiKasım 26, 2021
Bitiş tarihiKasım 27, 2021
ülkeN / A
platformETHEREUM
Uçlar
içinde 9 saatler
Hepsini Göster ↓

Hem gerçek dünya hem de dijital koleksiyonlar için bir NFT platformu ! MADworld Nedir ? UMAD Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Önemli: MADworld, 26 Kasım'da bir Token Üretim Etkinliği düzenleyecek. TGE, Zendit, Ignition'da gerçekleşecek.
MADworld, 29 Kasım'da bir Token Üretim Etkinliği düzenleyecek. TGE, Animoca Brands Launchpad'de gerçekleşecek. ( Ayrıntılar ).

yeni çıkan coinler

MADworld Nedir ?

MADworld, sanatçının ve yaratıcının değerinin ve kökeninin çoklu evrende korunduğu hem gerçek dünya hem de dijital koleksiyonlar için bir NFT platformudur.

UMAD Token Nedir ?

UMAD Token , Sanatsal Yaratımı, Kalıcılığı ve Kökenini savunmak için tasarlanmış bir kripto para birimidir . UMAD Token , Madworld platformunun ana belirtecidir .10.000.000.000 UMAD tokenı, MADworld Metaverse'in organik büyümesini en üst düzeye çıkarmak için basıldı ve stratejik olarak tahsis edildi.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Bağış Toplama Hedefi55,000,000 ETHToplam Arz10,000,000,000