Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıLucrosus Capital
sembolLUCA
Başlangıç ​​tarihiOcak 21, 2022
Bitiş tarihiMart 07, 2022
GoalN/A
StageICO
platformBEP-20
Öne çıkan
Uçlar
1 yıl önce

Lucrosus Capital , LUCA Token ön satışını duyurdu ! Luca Token kısa bir süre içerisinde 250.000$ 'dan fazla fon topladı ! Luca Token Nedir , Nasıl Alınır ?

LUCA Token Nedir , Nasıl Alınır ?

LUCA Token , VC'yi merkezden uzaklaştırmak ve her bir bireysel yatırımcıya kurumsal bazda yatırım fırsatları sağlamak için oluşturulmuş ilerici bir gelir stratejisidir . Coin Market Cap İzlenme listesinde mevcuttur .

luca token nedir

LUCA Token Nasıl Alınır ?

  • Öncelik ile LUCA Coin ön satış sitesine girmelisiniz. BURADAN siteye giriş yapınız !
  • Referans Kodu sayesinde , %5 extra coin kazanabilirsiniz .
  • Açılan sayfada Mail Adresinizi , Şifrenizi , Şifre Tekrarını Doldurun !
  • Email , password ve repeat password ( Şifre tekrarı ) kısmı doldurduktan sonra , en altta yer alan boş kutucuğa tik atın .
  •  Daha Continue diyerek kaydınızı onaylayınız. Mail adresinizden kullanıcı doğrulamasını tamamlayın .
  • Tüm doğrulama işlemleri tamamlandıktan sonra , Coinbase , Apple Pay , Google Pay ve Metamask üzerinden alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

Lucrosus Capital Nedir ?

Lucrosus Capital ,  en gelişen blok zinciri projelerinin gelişimini teşvik ederek dünyada devrim yaratmayı amaçlamaktadır .
Blockchain teknolojisinin bir sonraki dünya çapında devrim olacağına kesinlikle inanan ekip , bu nedenle, kripto para piyasasına göz atmayı hedeflemektedir . Girişim Sermayesi girişimlerini daha geniş bir kitleyle paylaşmak kesinlikle daha karlı olacak ve tüm sektör üzerinde muazzam olumlu bir etkisi olacağını düşünmektedir .

Lucrosus Ekip !

Lucrosus ekibi , hakkında alt tarafta detaylı bilgi görebilirsiniz .

lucrosus capital nedir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
CEO
Strategic/Advisor
Self-Reported Tagsluca lucrosus blockchain gaming