Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıLucrosus Capital
sembolLUCA
Başlangıç ​​tarihiOcak 21, 2022
Bitiş tarihiMart 07, 2022
GoalN/A
StageICO
platformBEP-20
Öne çıkan
Uçlar
3 aylar önce

Lucrosus Capital , LUCA Token ön satışını duyurdu ! Luca Token kısa bir süre içerisinde 250.000$ 'dan fazla fon topladı ! Luca Token Nedir , Nasıl Alınır ?

LUCA Token Nedir , Nasıl Alınır ?

LUCA Token , VC'yi merkezden uzaklaştırmak ve her bir bireysel yatırımcıya kurumsal bazda yatırım fırsatları sağlamak için oluşturulmuş ilerici bir gelir stratejisidir . Coin Market Cap İzlenme listesinde mevcuttur .

luca token nedir

LUCA Token Nasıl Alınır ?

  • Öncelik ile LUCA Coin ön satış sitesine girmelisiniz. BURADAN siteye giriş yapınız !
  • Referans Kodu sayesinde , %5 extra coin kazanabilirsiniz .
  • Açılan sayfada Mail Adresinizi , Şifrenizi , Şifre Tekrarını Doldurun !
  • Email , password ve repeat password ( Şifre tekrarı ) kısmı doldurduktan sonra , en altta yer alan boş kutucuğa tik atın .
  •  Daha Continue diyerek kaydınızı onaylayınız. Mail adresinizden kullanıcı doğrulamasını tamamlayın .
  • Tüm doğrulama işlemleri tamamlandıktan sonra , Coinbase , Apple Pay , Google Pay ve Metamask üzerinden alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

Lucrosus Capital Nedir ?

Lucrosus Capital ,  en gelişen blok zinciri projelerinin gelişimini teşvik ederek dünyada devrim yaratmayı amaçlamaktadır .
Blockchain teknolojisinin bir sonraki dünya çapında devrim olacağına kesinlikle inanan ekip , bu nedenle, kripto para piyasasına göz atmayı hedeflemektedir . Girişim Sermayesi girişimlerini daha geniş bir kitleyle paylaşmak kesinlikle daha karlı olacak ve tüm sektör üzerinde muazzam olumlu bir etkisi olacağını düşünmektedir .

Lucrosus Ekip !

Lucrosus ekibi , hakkında alt tarafta detaylı bilgi görebilirsiniz .

lucrosus capital nedir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
CEO
Strategic/Advisor
Self-Reported Tagsluca lucrosus blockchain gaming