yeni çıkacak coinler

KRYXİVİA (KXA) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıKRYXİVİA
sembolKXA
Başlangıç ​​tarihiKasım 26, 2021
Bitiş tarihiKasım 27, 2021
ülkeN / A
platformETHEREUM
Uçlar
içinde 7 saatler
Hepsini Göster ↓

Blockchain üzerinde NFT'den yararlanan yenilikçi bir MMORPG oyunu ! Kryxivia Nedir , Nasıl Alınır ? KXA Token Nedir ?

Önemli: Kryxivia, 26 Kasım'da bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO Poolz'da gerçekleşecek. ( Ayrıntılar ).
Kryxivia, 30 Kasım'da bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO, ENJINSTARTER'da gerçekleşecek.

yeni çıkan coinler

Kryxivia Nedir , Nasıl Alınır ?

Kryxivia, herhangi bir modern tarayıcıda oynanabilen, doğrudan kryxivia.io adresindeki web sitesi üzerinden erişilebilen bir fantezi 3D MMORPG'dir . Yeni maceracı oyuncuların Kryxit'i toplamasını bekleyen eksiksiz bir eko-sistem ! Kryxivia dünyasında, arkadaşlarınızla eğlenceli ve işbirlikçi bir deneyim yaşarken kripto para birimi ve benzersiz nadir NFT kazanmaya hazırlanın.
Kendi karakterinizi oluşturabilir, zindanlarda patronlara karşı savaşabilir, paranızı bankaya yatırabilir, özel eşyaların yetiştirilmesinden yağmalayabilir, erişilebilirlik için eşyalarınıza bağlanabilen Kryxit adlı büyülü mücevherlerde bulunan büyüler yapabilirsiniz.
Yağmalanmış Kryxit'inizi ve öğelerinizi oyun içi bir müzayede evinde veya herhangi bir uyumlu merkezi olmayan pazarda NFT biçiminde takas edin. Donanımlı parçalarınızın e-gücü, Kryxivia dünyasında gerçek değerinizin ne olduğunu bilmenize yardımcı olur, ne kadar yüksekse: karakteriniz o kadar güçlüdür.

yeni çıkan coinler tokenler

KXA Token Nedir ?

KXA  , ( Kryxivia Coin ) Binance Akıllı Zinciri dağıtılan belirteç için taban kripto-para on-zinciri ödeme ve marş paketleri, özel NFT satmak olaylar veya oyun içi para birimi için alışverişi gibi özel paketler KXS hangi Kryxit Shard'ın kısaltmasıdır .
Kryxivia madeni parasının toplam maksimum 250.000.000 KXA madeni parası vardır, KXA tokenı basılabilir değildir, yani 250 milyon KXA'dan fazla basılamaz.

Yeni Çıkacak Gem Coinler

Yeni Çıkan Gem Coinleri , İlk Olarak Almak İçin

BURAYA TIKLAYIN !

Gem Coin, henüz adı fazla duyulmamış ve keşfedilmeyi bekleyen kripto varlıklardır diyebiliriz. Adını sanını duymadığımız bir çok gem coin, araştırıp yatırım yapan kişilere 50-100 kat para kazanma şansı sağlamıştır.

Gem Örnekleri : Shiba , Hamster , Floki , Feg Token , Kıshu vb.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.
Total Token250,000,000