Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıKoi Metaverse
sembolKOI
Başlangıç ​​tarihiNisan 12, 2022
Bitiş tarihiNisan 18, 2022
GoalN/A
StageICO
platformEthereum
Uçlar
1 Ay önce

Koi Network, Ethereum, BSC ve benzeri gibi farklı zincirlerden GameFi NFT'leri yayınlamak, takas etmek ve sıvılaştırmak için yeni nesil bir altyapıdır.

Hatırlatma : Kripto para ticareti , takası , ön satışı yüksek risk içerir . Yatırımınızın tamamını yada bir kısmını kaybedebilirsiniz . Burada yer alan veriler bilgilendirme amaçlıdır . Lütfen detaylı araştırma ve incelemenizi yapın .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported Tagsnftkoimetaverse
Toplam Token1,000,000,000