Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıKingdom Quest
sembolKGC
Başlangıç ​​tarihiAğustos 19, 2022
Bitiş tarihiAğustos 31, 2022
Goal$100,000
StageIDO
platformEthereum
Uçlar
6 aylar önce

Kingdom Quest ön satışa çıkıyor ! Peki tam olarak Kingdom Quest (KGC) Coin Nedir ?

Kingdom Quest (KGC) Coin Nedir ?

Kingdom Quest, gelişmekte olan blockchain tabanlı oyun alanında başlatılan bir oyun metaverse'dir. Kingdom Metaverse, gündelik oyun türündeki en heyecan verici 4 oyundan oluşur - şu anda piyasada baskın olan tür. Kingdom Quest'i diğerlerinden ayıran en önemli özellik “4 oyun - 1 token” ekosistemidir, bu da Kingdom Quest tokenin (KGC) 4 oyunun tamamında dolaşabileceği anlamına gelir. Krallık vatandaşları ayrıca özel görevleri yerine getirmek için NFT öğelerini ve karakterlerini oyunlar arasında değiştirebilir. Bu, önceki NFT oyun başlıklarında görülmemiş bir şey.

kingdom quest nedir

Diğer Yeni Çıkan Coinler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Ceo
CFO
Self-Reported TagsICO Play and earn oyna kazan yeni çıkan coinler yeni çıkacak coinler binance yeni çıkacak coinler binance yeni listeleme gateio yeni listeleme
Toplam Arz10,000,000,000