Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıGemUni
sembolGENI
Başlangıç ​​tarihiOcak 18, 2022
Bitiş tarihiOcak 27, 2022
Goal2,000,000 TOKEN
StageICO
platformSOLANA
Uçlar
5 aylar önce

Oyna kazan platformu GemUni , GENI Token ön satışını duyurdu ! Yeni Çıkan Coinler Bilgi Kritoda ! GemUni Nedir , Nasıl Alınır ? GENI Coin Nedir ?

GemUni Nedir ?

GemUni, dünyanın dört bir yanındaki herkesin Eğlenceli, Kolay ve Oynamak İçin Kazanmak için Oyunlara katılması için Merkezi Olmayan Bir Günlük Oyunlar Evreni inşa ediyor.

genı coin nasıl alınır

Önerilen Makaleler

GemUni Nasıl Alınır ?

GemUni, 19 Ocak'ta bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO, GameFi, Red Kite ve KrystalGO'da gerçekleşecek. ( Beyaz liste ).

GENI Coin Nedir ?

GENI Coin , GemUni platformunun ana belirtecidir .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported TagsGAMİNG METAVERSE NFT ICO IDO ÖN SATIŞ YENİ ÇIKAN COİNLER YENİ ÇIKACAK COİNLER
Total Token100.000.000